Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 22 622 65 55

Napisz do nas

Włącz radio

Zbawienie w pracy

Dzień jak co dzień? Nie z nami!

Niech Twój dzień w pracy wypełnią kolory! 
Filiżanka kawy w pracy będzie lepiej smakować w towarzystwie eterycznej Tove Lo czy demonicznej Rihanny. Czasem na nudę w pracy, a czasem też na urwanie głowy - włącz Zbawienie w pracy. 

Codziennie o 11:15 możesz liczyć na  Pomoc kuchenną, magazyn, w którym Aneta i Jan Kuroniowie będą rozprawiają się z kuchennymi mitami i podpowiadają, jak udoskonalić swoje umiejętności w kuchni. 

W poniedziałki o 12:15 i na dobry początek tygodnia czeka Cię spotkanie z Liderkami uśmiechu Patrycji Załug, a w środy o tej samej porze swoje porady przygotowuje Agnieszka Kałuża w programie Aga pomaga. Piątek o 12:15 zarezerwowany jest dla magazynu Ale numer!, w którym razem ze specjalistą od wizerunku i fotografem Bartoszem Maciejewskim bierzemy pod lupę okładkowe dzieła kolorowej prasy. 

Po 13:00 w ramach Tygodnia eksperckiego, obalamy mity, śledzimy najnowsze trendy i zadajemy trudne pytania o zdrowie i nie tylko.

I tak od 10 do 14-tej… Jak w skeczu Marcina Dańca o polskich szpitalach - "operacja trwała cztery godziny". A po nich, w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku (co ważne na koniec dnia pracy) zapraszam na Kolor w wielkim mieście, czyli c.d.n. w Radiu Kolor na 103 FM!

Zapraszam, Justyna Sokołowska!