Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 22 622 65 55

Napisz do nas

Włącz radio

Manager inspiracji

„Manager Inspiracji” to magazyn przygotowywany przez redakcję Business Insider Polska. W każdą sobotę Łukasz Grass wraz z zaproszonym gościem przybliży słuchaczom najciekawsze tematy poruszone w serwisie www.bi.pl

 „Będziemy inspirować, motywować i podpowiadać, w jaki sposób rozwijać nie tylko swój biznes, ale również siebie, za którymi trendami warto podążać, jak budować swoją firmę wykorzystując najnowsze zdobycze technologii. Powiemy jakie rady mają dla nas ci, którzy osiągnęli zawodowy sukces. W krótki, przystępny sposób będziemy mówić o biznesie, tak, żeby zrozumiał go każdy, kto chce dbać o swoje finanse, a niekoniecznie jest absolwentem szkoły ekonomicznej.” – mówi Łukasz Grass, redaktor naczelny Business Insider Polska. 

Dominującą tematyką programu będą trendy w obszarze nowych technologii, świat biznesu czy pożyteczne wskazówki dotyczące rozwoju osobistego i zawodowego. W programie redaktorzy Business Insider Polska podpowiedzą m.in. jak zwiększyć efektywność managera w pracy, jak połączyć pracę zawodową z pasją oraz jak nowe technologie mogą ułatwić zarządzanie firmą i czasem.

Posłuchaj najnowszego odcinka w dziale Podcasty

Zobacz więcej na www.bi.pl