Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 22 622 65 55

Napisz do nas

Włącz radio

Justyna Sokołowska

Codziennie rano powtarzam sobie: „wcześniej zacznę, wcześniej skończę!” Nigdy się nie udaje. :) Zbawienie w pracy zaczynam punktualnie o 10-tej i jak zawsze kończę o 14-tej. W trakcie tych czterech godzin mnóstwo się dzieje i na antenie i poza nią, taki dreszczyk emocji codziennie mi towarzyszy i uzależnia jak kawa w pracy. :) Nade wszystko pociągają mnie ludzie pracowici!

Kocham te momenty, kiedy wspólnie nakręcamy się nowym pomysłem i staram się zawsze otaczać ludźmi „którym się chce”. To moja recepta na sukces i każdy dobry dzień w pracy. Cieszy mnie wspieranie ludzi w rozwijaniu ich pasji i dlatego współtworzę „Liderki Uśmiechu” (razem z Patrycją Załug, coachem pewności siebie) na 103 FM. Sama szukam inspiracji i wiem, jak nasz program jest ludziom potrzebny. To źródło informacji o możliwościach i sukcesach, jakie niosą za sobą życiowe zmiany i nie należy się ich bać! Liderki Uśmiechu mają wyzwalać w nas energię i entuzjazm. To „nasze dziecko”, któremu daję dużo serca oraz... własną energię i entuzjazm. :)

Niekwestionowaną miłością mojego życia jest moja córka i kocham te momenty, kiedy możemy obsypać mąką kuchnię, piekąc razem muffinki. Jestem mamą i to najważniejsze moje życiowe zadanie. :) Często zmieniam zdanie...! Ale tylko w kwestii kawy. Kiedyś piłam „fusiastą”, potem tylko z mlekiem, teraz wyłącznie czarną. Służę swoim towarzystwem w Zbawieniu w pracy. :)

KONTAKT:
e-mail: justyna@radiokolor.pl