Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Adrian Majchrzak

„Uśmiech czuć nawet przez telefon...” – tak właśnie, ktoś kiedyś o mnie powiedział i zgadzam się z tym stwierdzeniem w 100%. Mam wyjątkowo pogodne nastawienie do ludzi i świata, który mnie otacza. Wyznaję zasadę, że dobro powraca dlatego warto być uprzejmym, no przecież w końcu szczęscie jest na wyciagnięcie ręki, więc grzechem jest nie skorzystać. :)

Kocham Warszawę i była to miłość od pierwszego wejrzenia, a rozpoczęła się 8 lat temu – ach, jak ten czas szybko biegnie. Były wzloty i upadki, jak to w życiu, ale jak to mówią... - prędzej, czy później po ulewnym deszczu zawsze wychodzi słońce. A propos rodowity płocczanin i wyjątkowo z tego dumny.

Hobby? Przede wszystkim są nim ludzie. Jak na zodiakalnego bliźniaka przystało uwielbiam, rozmawiać, poznawać i spotykać nowych homo sapiens. :) Moją słabością są słodycze, nie mógłbym bez nich żyć, ale niemniej równie nigdy, ale to przenigdy nie pogardzę wysmażonym rostbefem, hehehe.

W Kolorze zajmuje się się hmmm... lansowaniem! Ale, ale, nie siebie tylko oczywiście Radia Kolor. :) Jak się nie da, jak się da, dlatego właśnie dbam o to, abyśmy byli na ustach wielu, a dokładniej w uszach coraz większej rzeszy słuchaczy!

KONTAKT:
e-mail: a.majchrzak@radiokolor.pl