Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Bartosz Maciejewski

Fotograf. Zajmuje się fotografią artystyczną, prasową, biznesową i modową. Najważniejszym tematem jego zdjęć jest wielka metropolia, a w niej człowiek. Współpracuje z kilkoma wydawnictwami krajowymi.

Gościnnie na antenie Radia Kolor współprowadzi program "Ale numer!"

Autor czterech wystaw. SAMI - pierwsza z nich - przedstawia portrety kilkunastu samotnych, bezdomnych mieszkańców Nowego Jorku, New Jersey, Liverpoolu, Warszawy i Dublina. Druga, ZNIKAJĄCY HARLEM (Instytut Reportażu), to obraz współczesnego nowojorskiego Harlemu, który przechodzi etniczną i kulturową ewolucję. Trzecia, URBAN JUNGLE (Rabbithole Art Room) to zbiór zdjęć przedstawiających surrealistyczny obraz współczesnej miejskiej dżungli, w której człowiek i miasto to osobne, równoległe byty. Najnowsza, tegoroczna wystawa IN A BUBBLE (Instytut Reportażu/ Galeria Borowski) to obraz współczesnej metropolii - a w niej człowieka, wewnętrznie wyciszonego, zatopionego w swoich myślach, wyalienowanego.

Bartosz Maciejewski jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji oraz studiów podyplomowych na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Studiował kreowanie wizerunku w Holmes Institute w Melbourne. Ma 43 lata, mieszka w Warszawie i Dublinie.