Organizator

            
                

       
PartnerzyWitamy na stronach plebiscytu Grube Ryby 2017! W tym roku mamy zaszczyt zaprezentować kolejne nominacje w czterech kategoriach. Nasza redakcja przedstawiła po 5 kandydatów w każdej z nich. Głosowanie słuchaczy zdecyduje o tym, kto otrzyma statuetkę. Zwycięzców poznamy podczas uroczystej gali z okazji 24. Urodzin Radia Kolor, która odbędzie się 26 stycznia 2017 roku w Opera Club przy Placu Teatralnym 1.
 

GŁOSOWANIE ZAKOŃCZONE! DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE ODDANE GŁOSY!
 

Grube Ryby 2017 zostaną przyznane w pięciu kategoriach:

Gruba Ryba za "Przebojowy głos"
To artyści, którzy w minionym roku pokazali, że polska muzyka nie powinna mieć kompleksów. To artyści, którzy bronią się swoim talentem, nie obecnością na kolorowych okładkach.

Gruba Ryba za "Życie ze smakiem"
Warszawa jest pełna urokliwych knajp i knajpeczek. Miejsc, w których jest po prostu pysznie. Miejsc, które trafiają przez żołądek do serca.

Gruba Ryba "W sieci"
W głębinach internetu pływają prawdziwe Grube Ryby! Osobowości, które przyciągają przed monitory tysiące. Arcyciekawi ludzie, którzy często nie wypływają poza wody globalnej sieci.

Gruba Ryba za "Największe serce"
W tej kategorii pragniemy docenić tych, którzy angażują się w niesienie pomocy. Ludzi nie tylko słów, ale i czynów, którzy dla ludzi czy zwierząt poświęcają się bezgranicznie.

Gruba Ryba dla Kobiety Koloru
To specjalna nagroda, przyznawana przez redakcję Radia Kolor. Jej laureatką będzie kobieta, którą podziwiamy, która wychodzi poza schematy i zasługuje na podziw. Kobietę Koloru poznamy podczas Gali 24. Urodziny Radia Kolor 26 stycznia 2017 r.

 


Patronami medialnymi Grubych Ryb 2017 są:
Party, Party.pl, Superstacja i Newseria Lifestyle