Organizator

            
           

       
Partnerzy

Grube_ryby_okladka.jpg
 

GRUBE RYBY 2016 ZA NAMI!
To była noc pełna niespodzianek. Nie tylko dla naszych nominowanych, ale i dla nas! W mroźną styczniową noc Opera Club ponownie wypełnił się przyjaciółmi Radia Kolor. Na naszą galę urodzinową zjawili się nasi słuchacze, partnerzy biznesowi i zaprzyjaźnione gwiazdy.

Zaczęliśmy tradycyjnie od tzw. części oficjalnej. Na scenie zjawili się prowadzący 23. Urodziny Radia Kolor; nasza najnowsza redakcyjna koleżanka, która od 4 lutego pojawi się na 103 FM - Paulina Młynarska i Paweł Jawor - prowadzący "Dzień dobry z Kolorem". Chwilę później głos zabrali Alina Strześniewska - Prezes Zarządu Impact Media i Dyrektor Programowy Radia Kolor - Przemysław Sikorski. Nasza Szefowa krótko opowiedziała o naszej historii. Historii szczęścia, które mamy do ludzi i jak to ludzie mają szczęście trafić w swoim życiu na Kolor. To była także okazja, by podziękować za niezwykły prezent, jaki otrzymaliśmy na 23. urodziny. W najnowszej fali badania Radiotrack (październik-grudzień 2015) uzyskaliśmy najlepsze od 13 lat wyniki słuchalności!
 Następnie przeszliśmy do gorących, konkursowych emocji związanych z plebiscytem Grube Ryby 2016. A w tym roku emocji nie brakowało...

 Pierwszą kategorią, w której wręczyliśmy statuetkę było "Życie ze smakiem". W tej kategorii bezkonkurencyjni okazali się autorzy projektu Żarcie na kółkach, który organizuje cieszące się wielkim uznaniem zjazdy foodtrucków. Wygrali nie tylko Grubę Rybę, ale i tytuł najbardziej radosnej ekipy, która tej nocy pojawiła się na naszej scenie. Ciężko było nie cieszyć się ich szczęściem. ;)

AAA!!! Żarcie Na Kółkach zostało Grubą Rybą 2015 w kategorii Życie Ze Smakiem w plebiscycie @radio kolor, UDAŁO SIĘ! Dziękujemy za wszystkie głosy, kochamy Was!

Posted by Żarcie Na Kółkach on 21 stycznia 2016


Następnie mieliśmy okazję poznać zwycięzcę w kategorii "Największe serce". I podobnie, jak poprzednio, mieliśmy tu do czynienia z miążdżącym zwycięstwem. Słuchaczy Radia Kolor ujęła w tym roku najbardziej działalność Ośrodka dla kotów miejskich KOTERIA. Jego przedstawicielki były szczerze wzruszone i zaskoczone, że słucha nas tyle kociarzy! ;) Spójrzcie na obrazek poniżej, czy nie jest wzruszający?

Wczoraj w dwudzieste trzecie urodziny Radia Kolor odbyło się rozstrzygnięcie plebiscytu Grube Ryby 2016. Koteria była...

Posted by Koteria.org.pl on 22 stycznia 2016Trzecia w kolejności Gruba Ryba 2016 powędrowała... Zaraz, wróć... powędruje do zwycięzcy w kategorii "W sieci". Dlaczego dopiero powędruje? Bo tu znowu pech zrobił swoje. Andrzej Milewski, czyli nagrodzony przez Was Andrzej Rysuje, zamiast rysować - leży w łóżku i leczy grypę... Andrzej nie mógł być z nami, ale połączyliśmy się z nim na scenie przez telefon. Życzymy zdrowia i zapraszamy na Narbutta! Moment rozmowy z laureatem uchwyciła nasza słuchaczka Karolina:


"Przebojowy głos" to ostatnia kategoria, w której to Wy przyznaliście statuetkę. Paweł Jawor pytał, czy Dawid Podsiadło zostanie Leonardo DiCaprio Grubych Ryb. Niestety dla Dawida - został. A na szczęście dla Korteza, którego obdarowaliście Grubą Rybą 2016. Niewiele zabrakło, a artysta nie dojechałby do nas... Pociągiem z Łodzi nie jest łatwo dostać się do Warszawy... ;) Na szczęście, Kortez dotarł na czas, wprost z dworca. Statuetkę odbierał wyraźnie zaskoczony, żeby nie powiedzieć - zszokowany! Cieszymy się, że to właśnie Gruba Ryba Radia Kolor stanie jako pierwsza nagroda na półce artysty. A z pewnością nie będzie ostatnią statuetką!Na koniec - crème de la crème, czyli nagroda specjalna, przyznawana przez redakcję Radia Kolor - Kobieta Koloru. Możemy Wam zdradzić, że nie ujawniamy nominowanym kto wygrał w danej kategorii. Każdy z nich może się o tym przekonać dopiero w trakcie gali. Serio! ;) Jedynym wyjątkiem jest laureatka nagrody specjalnej - Kobiety Koloru. Panie informujemy wcześniej o tym, że zostały nagrodzone i zapraszamy na galę. "Kobietą Koloru 2016" została Dorota Wellman. Kobieta, która wciąż nas czaruje swoim optymizmem, cieżką pracą, humorem i wielkim sercem. Dorota z wielką radością przyjęła informację o wygranej i potwierdziła swoją obecność. Niestety, plany zawodowe w ostatniej chwili pokrzyżowały jej plany i zamiast w Opera Club - wylądowała w pociągu... ;)

Oto i ona. Cudowna, wspaniała i zapracowana Kobieta Koloru 2016 - Dorota Wellman. Wczoraj się nie udało, teraz czekamy na spotkanie na Narbutta! ;)

Posted by Radio Kolor 103 FM on 22 stycznia 2016


Po zakończeniu ceremonii wręczenia Grubych Ryb 2016 nadszedł czas na ubiegłorocznego laureata kategorii "Przebojowy głos". Na scenie wraz z zespołem pojawił się Grzegorz Hyży. Panowie zagrali krótki akustyczny koncert dla naszych gości. I co możemy powiedzieć? Było zawodowo! Zachwytom nie było końca!
 

Grzegorz Hyży pokazał klasę! Rasowa Gruba Ryba! ;) #gruberyby2016

Posted by Radio Kolor 103 FM on 21 stycznia 2016


Jako wisienka na torcie - nasz urodzinowy tort!

Po słodkim poczęstunku zaczęła się zabawa na parkiecie, którą zafundował do rana DJ Darek Pyrzanowski. I tej części nie możemy już relacjonować... ;) Wspominaliśmy o pechu. Ale to z przymrużeniem oka. Bo jak tu mówić o pechu, skoro mogliśmy spędzić taką noc w tak doskonałym towarzystwie? Wśród tylu życzliwych, usmiechniętych twarzy, które są z nami od wielu lat. W szampańskich nastrojach jesteśmy do dziś, naładowani pozytywną energią Waszych życzeń, uśmiechów i dobrych słów! Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę i za to, że włączając swoje radioodbiorniki, na wyświetlaczach pojawia się 103 FM. Jeszcze raz - serdecznie dzięki!

Galerie zdjęć z Grubych Ryb 2016 dostępne są TUTAJ - kliknij.

Witamy na stronach plebiscytu Grube Ryby 2016! W tym roku mamy zaszczyt zaprezentować kolejne nominacje w czterech kategoriach. Nasza redakcja przedstawiła po 5 kandydatów w każdej z nich. Głosowanie słuchaczy zdecydowało o tym, kto otrzymał statuetkę. Zwycięzców poznaliśmy podczas uroczystej gali z okazji 23. Urodzin Radia Kolor, która odbyła się 21 stycznia 2016 roku w Opera Club przy Placu Teatralnym 1.

Grube Ryby 2016 zostały przyznane w pięciu kategoriach:

Gruba Ryba za przebojowy głos
To artyści, którzy w minionym roku pokazali, że polska muzyka nie powinna mieć kompleksów. To artyści, którzy bronią się swoim talentem, nie obecnością na kolorowych okładkach.
Zwycięzca: Kortez

Gruba Ryba za życie ze smakiem
Warszawa jest pełna urokliwych knajp i knajpeczek. Miejsc, w których jest po prostu pysznie. Miejsc, które trafiają przez żołądek do serca.
Zwycięzca: Żarcie na kółkach

Gruba Ryba w sieci
W głębinach internetu pływają prawdziwe Grube Ryby! Osobowości, które przyciągają przed monitory tysiące. Arcyciekawi ludzie, którzy często nie wypływają poza wody globalnej sieci.
Zwycięzca: Andrzej Rysuje

Gruba Ryba za największe serce
W tej kategorii pragniemy docenić tych, którzy angażują się w niesienie pomocy. Ludzi nie tylko słów, ale i czynów, którzy dla ludzi czy zwierząt poświęcają się bezgranicznie.
Zwycięzca: Koteria

Gruba Ryba dla Kobiety Koloru
To specjalna nagroda, przyznawana przez redakcję Radia Kolor. Jej laureatką będzie kobieta, którą podziwiamy, która wychodzi poza schematy i zasługuje na podziw. Kobietę Koloru poznaliżmy podczas Gali 23. Urodziny Radia Kolor 21 stycznia 2016 r.
Zwyciężczyni: Dorota Wellman


Patronami medialnymi Grubych Ryb 2016 są:
Polsat Cafe, Gala, Newseria Lifestyle, Cosmopolitan, Cosmopolitan.pl oraz Joy