Jesteś tutaj: Strona główna > on/off air > on/off air

2016-01-01

Praca w Kolorze

Dołącz do ekipy Radia Kolor 103 FM! Zobacz aktualne oferty pracy.

AKTUALNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW NA STANOWISKA:

REPORTER

Kogo szukamy?

Kogoś, kto nie boi się pytać. Łowcy tematów który wie, że czasem trzeba trochę powęszyć zanim dostanie się odpowiedź.

Znajomość Warszawy i doświadczenie w pracy z mikrofonem to coś, co sprawi że przyciągniesz naszą uwagę.

Nie czekaj! Prześlij nam CV i próbkę swoich umiejętności na adres praca@radiokolor.pl (w temacie wiadomości wpisz stanowisko, na jakie aplikujesz).

Praca u nas to przede wszystkim świetna atmosfera. Pakiet medyczny to tylko jeden z oferowanych plusów. Poza tym pozwalamy realizować pomysły i pomagamy je dopieszczać w miarę potrzeb. Przekonaj się sam!

REPORTER (PRAKTYKI)

Brak doświadczenia jest problemem? Nie dla nas!

Praktyki reporterskie to dobra okazja, aby zmierzyć się z pierwszym rozmówcą. Dowiesz się jak wygląda nagranie, czym jest montaż i jak przekazać temat w atrakcyjej formie.

Oferujemy elastyczny czas współpracy i wiele okazji do osiągania postawionych sobie celów.

Przekonaj nas, że radio to miejsce dla Ciebie! Napisz o sobie na staz@radiokolor.pl (w temacie wiadomości wpisz stanowisko, na jakie aplikujesz).

DJ/PREZENTER

Osoby z wyrazistą osobowością, która nie boi się prezentować własnego zdania na antenie, z wiedzą i doświadczeniem nie tylko rodem z Wikipedii. Osoby ciekawej świata, obdarzonej poczuciem humoru, zarażającej miłością do radia i ludzi. Idealny kandydat na antenie zachowuje się naturalnie i jest prawdziwą duszą towarzystwa!

Jeśli masz przynajmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na antenie, znasz dobrze Warszawę, spełniasz powyższe warunki i nie boisz się nowego wyzwania - napisz do nas już teraz!

Czekamy na zgłoszenia zawierające demo (warunek konieczny) i CV pod adresem: praca@radiokolor.pl

Oferujemy pracę w dobrej, twórczej atmosferze, możliwość realizacji swoich pomysłów, pakiet medyczny i wiele innych przyjemności…

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY - HANDLOWIEC

Wymagania:

minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
ugruntowana wiedza na temat rynku reklamowego i marketingu
znajomość technik i narzędzi sprzedażowych, umiejętności negocjacyjne
znajomość środowiska Windows, Pakiet Office (szczególnie Power Point)
wysoka motywacja do pracy, asertywność, kultura osobista
umiejętność pracy zarówno na samodzielnym stanowisku, jak i w zespole
prawo jazdy kategorii B

Twoje obowiązki:

współpraca z agencjami reklamowymi, domami mediowymi oraz osobami odpowiedzialnymi za marketing prestiżowych firm w Warszawie

doradzanie klientom w obszarze planowania i przeprowadzania kampanii reklamowych

przygotowywanie ofert dostosowanych do potrzeb klientów, zawieranie umów handlowych oraz nadzór nad ich realizacją

aktywne budowanie i utrzymywanie własnego portfela klientów

Osobom zatrudnionym oferujemy:

stałe wynagrodzenie oraz wysokie premie za realizację budżetów
możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji oraz awansu
nieformalną i przyjazną atmosferę pracy
przejrzysty system wynagradzania i regularne szkolenia

CV prosimy przesyłać pod adres: aplikuj@radiokolor.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji 9 zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych osobowych z dnia 29.08.1997, dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883)".

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.