Jesteś tutaj: Strona główna > on/off air > on/off air

2017-01-30

Karma trafiła do zwierzaków z "Palucha". To dzięki wam! [ZDJĘCIA I WIDEO]

Karma trafiła do zwierzaków z "Palucha". To dzięki wam! [ZDJĘCIA I WIDEO] fot. Radio Kolor

Zadanie było proste - 103 razy udostępnić post, a my w zamian przekażemy tyle samo worków z karmą zwierzakom z "Palucha". Przekazaliśmy o wiele więcej!

Jak obiecaliśmy, tak zrobiliśmy. Dwa tygodnie temu udostępniliśmy na facebooku wyzwanie dla naszych słuchaczy - 103 worki karmy dla podopiecznych ze schroniska "Na Paluchu" w zamian za 103 udostępniania na Facebooku.

Reakcja słuchaczy przerosła nasze oczekiwania! Liczba udostępnień była sześciokrotnie większa! Do akcji wsparcia Schroniska na Paluchu przyłączyli się słuchacze, którzy przez dwa tygodnie przynosili do nas worki z jedzeniem dla zwierzaków, poduchy i koce. Pomogli też przedstawiciele marki IAMS, którzy bezinteresownie przekazali nam kilkadziesiąt worków karmy najwyższej jakości! W sumie, do zwierzaków ze schroniska na Paluchu trafiło blisko ćwierć tony jedzenia i innych prezentów!

W poniedziałek pojechaliśmy do Schroniska na Paluchu i przekazaliśmy na ręce pracowników kilkaset worków z karmą, ciepłe koce, poduchy i akcesoria dla zwierzaków. Przywieziona przez nas karma zdała test jakości! A wykonała go... Neska, 9-letnia suczka, podopieczna Palucha. Posłuchajcie!

DZWIEK 

Zobaczcie, jak wyglądał finał naszej akcji!             

Jeszcze raz bardzo Wam dziękujemy! 

wideo: przeambitni.pl