Jesteś tutaj: Strona główna > on/off air > on/off air

2017-02-12

Piękna Mobilizacja!

Piękna Mobilizacja!

Marzysz o pięknej fryzurze, którą możesz zrobić sama w domu? Mamy do tego odpowiedni sprzęt i człowieka! Oddaj się w (nie)profesjonalne ręce Duna i wygraj innowacyjny sprzęt do pielęgnacji włosów marki Philips!

Jesteś gotowa na fryzurę życia? Jeśli potrzebujesz zjawiskowej pomocy przy stylizacji fryzury, słuchaj uważnie Radia Kolor! Mamy już komplet odważnych słuchaczek, które oddadzą się w ręce Duna! Tomek udowodni wszystkim, że z pomocą innowacyjnych technologii Philips, każdy może pracować jak modny fryzjer! Spokojnie, nożyczki nie wchodzą w grę... ;)

Codziennie po 9:00 Tomek stanie oko w oko z naszymi słuchaczkami i sprzętem Philips. Jeśli jednak chłopak się pogubi, to na szczeście obok będzie eksperta od stylizacji - Jaga Hupało. Po wizycie u naszego radiowego fryzjera, każda ze słuchaczek wyjdzie ze studia z rewelacyjnym sprzętem do pielęgnacji włosów marki Philips!
Lokówka automatyczna Philips ProCare Ionic, HPS950/00

Automatyczna lokówka Philips ProCare z pielęgnacją jonową to prosty sposób na profesjonalne, samodzielne tworzenie pięknych loków i fal, dbając przy tym o ich kondycję i blask. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, a lokówka automatycznie nawinie włosy na rozgrzany wałek i za każdym razem stworzy doskonałe loki.

Suszarka Philips MoistureProtect, HP8280/00

Innowacyjny czujnik MoistureProtect za pomocą podczerwieni diagnozuje włosy, dzięki czemu suszarka automatycznie dobiera temperaturę suszenia i zmiejsza ją, kiedy włosy są zbyt nagrzane. Pozwala to chronić włosy przed przesuszeniem i zachować naturalny poziom wody w ich strukturze, bez uszczerbku dla fryzury.

Prostownica Philips MoistureProtect, HP8372/00

Czujnik MoistureProtect zainstalowany w prostownicy monitoruje temperaturę włosów 30 razy na sekundę, aby zachować naturalny poziom wody w ich strukturze. W razie potrzeby z czujnika wysyłany jest sygnał – prostownica automatycznie reguluje ustawienia temperatury o 30°C w ciągu trzech pierwszych sekund w celu uzyskania efektu zdrowych i lśniących włosów.

Seria MoistureProtect - ZACHOWAJ NATURALNE NAWILŻENIE WŁOSÓW!

Nasza skóra czuje, gdy coś jest zbyt gorące, ale Twoje włosy już nie. Dlatego Philips stworzył suszarkę i prostownicę z innowacyjnej serii MoistureProtect, wyposażone w specjalny czujnik, który na bieżąco diagnozuje stan włosów i dobiera do nich taką temperaturę, aby zachować ich naturalne nawilżenie. 

Regulamin konkursu