Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 22 622 65 55

Napisz do nas

Włącz radio

Wyczesana Warszawa

Dodano: 2018-03-02 23:26:52

Plebiscyt Wyczesana Warszawa powraca! Kto zostanie najlepszym fyzjerem Warszawy 2018? Decyzja należy do Was!

W ubiegłym roku postanowiliśmy wyróżnić prawdziwych artystów! Rzemieślników, których fach nigdy nie przejdzie do historii. Prawdziwych bohaterów ludzkich życiorysów i niezwykle barwne postaci... Tak, tak... Mowa o fryzjerach!

Plebiscyt Wyczesana Warszawa ma na celu promocję ludzi i miejsc, które tworzą niepowtarzalny klimat Warszawy. W tym roku ponownie z Waszą pomocą poszukamy inspirujących artystów i klimatycznych salonów. Słowem - magii, która na fryzjerskim fotelu musi się objawić, by klient chciał wrócić... 

Masz swojego ulubionego fryzjera lub salon? A może nie chcesz się bawić w fałszywą skromność i chcesz zgłosić swój salon? Napisz już teraz na wyczesanawarszawa@radiokolor.pl.
Na Wasze typy najlepszych salonów Warszawy czekamy do piątku 16.03.2018 r. Spośród zgłoszeń wybierzemy te najpopularniejsze i najciekawsze.

Do finałowego głosowania przejdzie 15 wyselekcjonowanych salonów, które staną do walki o podium plebiscytu Wyczesana Warszawa 2018. Po zakończeniu głosowania wśród naszych słuchaczy i klientów salonów, nasze specjalne jury odwiedzi 3 salony z największą liczbą głosów i wskaże ostatecznych zwycięzców. Przewodniczącą jury będzie dyplomowany trycholog i prawdziwa ekspertka od pielęgnacji włosów - Katarzyna Ciołkowska. Dziś zarówno dba o zdrowe włosy gwiazd jak i kobiet, które potrzebują pomocy - np. po chemioterapii. Więcej o jej pracy dowiecie się na Facebooku - kliknij 

Czekają nagrody! Głosujący na finałową piętnastkę oraz trzy zwycięskie salony otrzymają specjalne zestawy nagród od partnerów plebiscytu. 

Nagrody dla salonów:

1. miejsce:

Od marki VITAPIL®: Szkolenie ze stylistą fryzur gwiazd Kacprem Rączkowskim oraz ekspertem marki VITAPIL® w zakresie dbania o włosy i skórę głowy.

Od marki Joanna: zestaw produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów marki Joanna Professional.

Od marki Kotwalk: szkolenie plus starter, czyli zestaw do przedłużania włosów metodą keratynową SHE. W skład zestawu wchodzi profesjonalne urządzenie Flat Magic do przeprowadzania zabiegu przedłużania włosów, próbnik kolorów, 25 treningowych pasemek, 6 plastikowych podkładek, specjalna szczotka do włosów przedłużanych, płyn do zdejmowania włosów, cążki do zdejmowania włosów, pas fryzjerski, a wszystko to zapakowane w aluminiową elegancką walizeczkę.

2. miejsce:

Zestaw do przedłużania włosów metodą kanapkową plus CD z filmem instruktażowym do tej metody. W skład zestawu wchodzi: próbnik kolorów,mała prostownica, cążki do zaciskania, 6 plastikowych podkładek, 24 małe metalowe klipsy, 4 duże klipsy, płyn do zdejmowania, 24 wymienne taśmy klejące, grzebień.

3. miejsce:

Suszarka firmy SHE i 15% zniżki na zakup jakiegokolwiek zestawu do przedłużania włosów firmy SHE.

Nagrody dla wszystkich 15 salonów, które wejdą do II etapu plebiscytu:

Od marki VITAPIL®: Szkolenie z ekspertem marki VITAPIL® w zakresie dbania o włosy i skórę głowy.

Krótkie wizytówki na antenie Radia Kolor.

Nagrody dla słuchaczy:

Od marki VITAPIL®: 10 zestawów: profesjonalny lotion VITAPIL® zapobiegający nadmiernemu wypadaniu włosów oraz stymulujący porost nowych + tabletki VITAPIL® pomagające zachować zdrowe włosy i skórę głowy.

Od marki Joanna: 3 zestawy produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów marki Joanna.

A tak bawiliśmy się w trakcie Wyczesanej Warszawy 2017 - zobacz

Podziel się: