Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 22 622 65 55

Napisz do nas

Włącz radio

Już 20 marca Kolory Kobiet!

Dodano: 2018-03-13 16:23:01

Już 20 marca kolejne Kolory Kobiet - czyli niezwykłe, organizowane od 8 lat spotkania dla Pań. To magiczne i pełne niesamowitych osobistości wydarzenie, które od lat gromadzi setki gości i cieszy się niegasnącą popularnością. Już tradycyjnie spotkamy się w Teatrze Sabat przy ulicy Foksal 16. Zapraszamy na ekskluzywny wieczór łączący znakomite prelekcje, spotkanie towarzyskie i przepyszną degustację.

Na marcowych Kolorach Kobiet porozmawiamy  o  trendach obowiązujących w medycynie estetycznej, o tym czym różni się ona od operacji plastycznych oraz jaką popularnością cieszy się  obecnie w Polsce. Z jakich zabiegów najczęściej korzystają Polki? Jak przygotować się na pierwszą wizytę w gabinecie medycyny estetycznej?  Opowie o tym dr Robert Chmielewski z Prime Clinic  - chirurg, specjalista medycyny estetycznej, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego.

Gościem specjalnym będzie Tomasz Oświeciński - aktor, gwiazda wielu popularnych produkcji kinowych ostatnich lat. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci filmów Patryka Vegi, aktor  serialu „M jak Miłość” oraz jeden z uczestników programu „Agent – Gwiazdy”. Jak zaczęła się jego wyjątkowa kariera aktorska i czy jest dla niego ważniejsza niż sport? Na te i więcej pytań odpowie w najbliższy wtorek w rozmowie z Alicją Bendkowską.

Podwójne zaproszenia na spotkanie zdobyć można jedynie w Radiu Kolor. Słuchajcie nas uważnie!

Kolory Kobiet
Wtorek, 20 marca 2018 r.

Teatr Sabat, ul. Foksal 16
Start: 18:30

Partnerem Kolorów Kobiet jest Prime Clinic

www.primeclinic.pl

Podziel się: