Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Przed nami kwietniowe Kolory Kobiet!

Dodano: 2018-04-17 15:59:55

Już 24 kwietnia kolejne Kolory Kobiet! Tradycyjnie zapraszamy do Teatru Sabat przy ul. Foksal 16 na wyjątkowe i pełne wspaniałych osobistości kobiece spotkanie. W najbliższy wtorek Alicja Bendkowska ugości na scenie aż trzy wspaniałe kobiety! Kto tym razem przyjął nasze zaproszenie? 

Pierwszym gościem będzie Sylwia Sadecka z Warszawy Kobiet - innowacyjnej platformy zakupowej dla Pań. Nasz gość opowie o specjalnej karcie Warszawa Kobiet, która umożliwia nielimitowany dostęp do usługi club & restaurant. Kawa, koktajle, drinki, pierwsze danie, desery w renomowanych warszawskich restauracjach i klubach nawet codziennie w prezencie przez cały rok. W pakiecie również 3 usługi care & wellness. Im cieplej tym więcej powodów by ruszyć w miasto.

Kolejnym gościem będzie Marta Żmuda Trzebiatowska – absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. Do tej pory zagrała w ponad 30 spektaklach, filmach i serialach, wielokrotnie tworząc kochane przez fanów kreacje, między innymi w "Ślubach panieńskich", "Magdzie M", "Teraz albo nigdy" czy "Nie kłam kochanie".

Następnie Alicja Bendkowska przeprowadzi rozmowę  z autorką książki „Konie. Pasja od pokoleń” – Karolina Ferenstein-Kraśko. W swojej karierze sportowej triumfowała w ponad stu konkursach. Jako pierwsza kobieta w historii polskiego jeździectwa zdobyła medal Pucharu Polski. Trener jeździectwa, komentator sportowy, bizneswoman oraz właściciel Stadniny Koni Ferensteinów w Gałkowie.

Podwójne zaproszenia do zdobycia tylko w Radiu Kolor!

Kolory Kobiet
Wtorek, 24 kwietnia 2018 r.

Teatr Sabat, ul. Foksal 16
Start: 18:30

Na spotkanie zapraszają

Podziel się: