Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Wracamy na warszawskie tory! Jesienny Tramwaj Radia Kolor rusza 17 września!

Dodano: 2018-09-13 10:40:52

Wszyscy na pokład! Odjeżdżamy z kolejną edycją Tramwaju Radia Kolor! Znów ruszymy na niezwykłą przejażdżkę po stolicy z Tramwajami Warszawskimi. Na pokładzie jak zwykle czekać będzie na Was wiele niespodzianek. Co tym razem dla Was przygotowaliśmy?

Można powiedzieć, że to już tradycja. Jesień powitamy na pokładzie najbardziej szalonego tramwaju w mieście. Od 17 do 21 września zapraszamy Was na niezapomnianą przejażdżkę po Warszawie. W tramwaju przywitają Was Ala i Duno z porannej Mobilizacji. Na pokładzie ponownie uruchomimy nasze mobilne studio na szynach. Tylko w naszym tramwaju nie potrzebujesz ważnego biletu na przejazd, a za podróż z nami otrzymasz prezenty.

O to żebyście nie opuszczali pokładu Jesiennego Tramwaju Radia Kolor z pustymi rękoma zadbali nasi wspaniali partnerzy. Rozdamy tysiące opakowań przepysznych herbat Tetley, niezliczoną liczbę puszek napoju energetycznego i oranżady Komodo oraz suplementów diety dla dzieci Meltiki. Na naszych pasażerów czekać też będą otwarte vouchery do Kina Atlantic oraz naturalne lody Pura Vida.  

W tramwaju odbędą się też konkursy, w których rozdamy bardzo ciekawe nagrody! Nieważne gdzie się wybierasz – do pracy, do szkoły, czy na zakupy – warto jechać z nami.

A gdzie dojedziesz Jesiennym Tramwajem Radia Kolor? Trasa przedstawia się następująco:

Codziennie o 10:00 startujemy z Placu  Narutowicza. Przejedziemy przez   Grójecką, Plac Zawiszy, Aleje Jerozolimskie, most Poniatowskiego, aleję Waszyngtona aż do Ronda  Wiatraczna.

Zapraszamy przez cały tydzień od poniedziałku 17 do piątku 21 września od 10:00 do 14:00

Kto jedzie z nami?!

Podziel się: