Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Wiosenna ramówka Radia Kolor

Dodano: 2017-03-01 11:39:04
4 marca 2017 r. Radio Kolor 103 FM wprowadza wiosenną odsłonę ramówki. Na antenie usłyszycie kilka nowych audycji i głosów!

Od poniedziałku do piątku między 6:00 a 10:00 słuchaczy niezmiennie budzić będzie sprawdzony duet – Kasia Morawska Tomek Dunowski, którzy zapraszają na „Mobilizację”. Energetyczna muzyka, Wiadomości Radia Kolor co pół godziny i poczucie humoru, to znaki rozpoznawcze programu. I na deser – tradycyjnie po 8:30 ulubienica słuchaczy Radia Kolor – tajemnicza „księgowa” z konkursu „Zemsta księgowej”.

Po 10:00 „Zbawienie w pracy”, podobnie jak od wielu lat serwować będzie Justyna Sokołowska. W jego trakcie o 11:15 pojawi się nowa codzienna pozycja – „Pomoc kuchenna”. Jej autorzy – Aneta i Jan Kuroniowie będą rozprawiali się z kuchennymi mitami i podpowiadali, jak udoskonalić swoje umiejętności w kuchni. W poniedziałki o 12:15 spotkania z „Liderkami uśmiechu” Patrycji Załug, w środy o tej porze swoje porady przygotuje Agnieszka Kałuża w programie „Aga pomaga”, a w piątki – „Ale numer!”, w którym Bartosz Maciejewski i Justyna Sokołowska biorą pod lupę okładkowe dzieła kolorowej prasy.

„Kolor w wielkim mieście” na 103 FM zagra od 14:00 a 18:00. W programie na słuchaczy czekać będzie mnóstwo informacji z życia Warszawy. W „Powiedz innym” warszawiacy sami opowiedzą o tym, co warto poznać w mieście. Pasmo od 8. marca poprowadzi Andrzej Kohut.

Ukoronowanie dnia na 103 FM to „Wieczór z Kolorem” między 18:00 a 21:00, w którym Konrad Czubaj serwuje muzykę pop, soul i R’n’B w spokojniejszej odsłonie. Do tego co godzinę „Warszawa po godzinach”, czyli autorski przewodnik Pawła Worobieja po najlepszych kulturalnych wydarzeniach stolicy.

Nowości nie zabraknie także w weekendowym programie Radia Kolor.
Sobotnią odsłonę „Weekendu z Kolorem” (10:00-14:00) zaprezentuje kolejny nowy głos Radia Kolor – Kacper Sosnowski.  

W soboty po 14:00 zadebiutuje magazyn „Manager inspiracji”, który powstaje przy współpracy z serwisem Business Insider. Jego redaktor naczelny, Łukasz Grass co tydzień zaprosi przedstawicieli swojej redakcji, by omówić na antenie najciekawsze wydarzenia i zagadnienia poruszone na stronach polskiej edycji Business Insider.

W niedziele od 14:00 do 15:00 znana i ceniona dietetyczka Anna Jelonek, zaprosi na „Apetyt na więcej”. W programie rozprawi się z modnymi dietami, błędami, które popełniamy podczas komponowania naszego codziennego menu i przedstawi prawdzie historie swoich pacjentek. 

Kompleksowy lifting przeszła także strona www.radiokolor.pl. Serwis został całkowicie przebudowany i wzbogacony o nowe działy. Za projekt odpowiedzialna była firma Netgraf.pl.

Do usłyszenia na 103 FM!

Podziel się: