Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 22 622 65 55

Napisz do nas

Włącz radio

XX Wielki Rodzinny Piknik Radia Kolor

Dodano: 2017-05-16 19:39:35
W niedzielę 4 czerwca zapraszamy na XX Wielki Rodzinny Piknik Radia Kolor w Parku Kultury w Powsinie!
W tym roku ponownie przygotowaliśmy sportowe atrakcje dla całej rodziny! Zapraszamy w niedzielę 4 czerwca od godziny 12:00. 

Tradycyjnie już będzie z nami Legia Warszawa. Będzie okazja spotkać zawodników i gwiazdy klubu, jeden z jego autokarów, a także odwiedzić specjalne Miasteczko Legii Warszawa. W nim czekają sportowe rywalizacje i fachowe porady ekspertów ze szkółek stołecznego klubu i sklep z gadżetami dla najwierniejszych fanów. Przedstawicieli Legii spotkacie także na naszej scenie w trakcie specjalnych szkoleń i pokazów. 

Kolejnym stałym już gościem naszego Pikniku jest Akademia Wychowania Fizycznego. W strefie AWF będą na Was czekały zupełnie nowe, zaskakujące dyscypliny sportowe!

Na Wielkim Rodzinnym Pikniku Radia Kolor nie może zabraknąć muzyki! W tym roku na naszej scenie zaśpiewa specjalnie dla Was Kasia Cerekwicka! Na jej minikoncert zapraszamy o godzinie 13:00.


Mnóstwo atrakcji przygotowali także nasi partnerzy. Możecie zapoznać się z nimi poniżej:

IAMS i 8in1

Zapraszamy miłośników zwierząt do strefy marek 8in1 i IAMS, gdzie będzie można otrzymać fachowe porady specjalistów dotyczące żywienia, wychowania i zdrowia psów oraz kotów i zapoznać się z produktami marek 8in1 i IAMS. Psi psycholog, czyli profesjonalny behawiorysta zwierzęcy będzie udzielał porad właścicielom psów i kotów w strefie marki 8in1, producenta przysmaków treningowych dla psów. Student weterynarii odpowie na każde medyczne i żywieniowe pytanie w strefie marki IAMS, której karmy dla psów i kotów powstają przy udziale lekarzy weterynarii.

Garmin

Po zeszłorocznym sukcesie i rekordowym zainteresowaniu, Garmin powraca z rodzinną zabawą „Geocaching” na terenie Parku Kultury w Powsinie. Uczestnicy zabawy zaopatrzeni w sprzęt GPS razem z instruktorem będą wyruszali do lasu w poszukiwaniu ukrytych skarbów. GPS będzie podpowiadał gdzie są one ukryte. Podczas zabawy trzeba być bardzo czujnym i mieć oczy dookoła głowy, ponieważ skarby jakie mamy odnaleźć mogą wyglądać jak kamień, gałązka, mech i mogą być ukryte zarówno na ziemi jak i na drzewie. Dla najczujniejszych uczestników, którzy odnajdą najwięcej ukrytych skarbów czekać będą nagrody. Dodatkowo będzie można testować sprzęty marki Garmin – dla sportowców, amatorów, jak i specjalne sprzęty dla dzieci.

Opel Auto Żoliborz

Na stanowisku Opel Auto Żoliborz znajdziecie tutaj specjalną strefę chill-out z leżakami. Obok centrum zabaw dla dzieci - gry, konkursy, wata cukrowa, malowanie buziek to tylko niektóre z atrakcji. No i oczywiście prawdziwy raj dla miłośników motoryzacji - wszystko, co najlepsze od marki Opel. Będzie okazja zobaczyć najnowsze modelu koncernu czy rajdowego Opla ADAM wraz z załogą startująca w tegorocznych Mistrzostwach Europy. Do tego specjalne konkursy, w których do wygrania m.in. kamera 360 stopni Ricoh Theta i Opel Mokka na weekend

Karcher

Na stanowisku marki Karcher będą wystawione urządzenia Home& Garden  - parownice z deską do prasowania, myjki wysokociśnieniowe, zamiatarki, i urządzenia profesjonalne. Będziecie mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami. A na naszej scenie - specjalny konkurs marki Karcher, w którym do wygrania będzie myjka do okien WV2.

Rowiński - Wajdemajer VW

Salon przygotował atrakcje dla całych rodzin. Będzie można zapoznać się z najnowszą ofertą marki Volkswagen. W czasie, w którym dorośli będą mogli podziwiać nowe auta, na najmłodszych czekają zabawy plastyczne.

Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa


W trakcie Pikniku atrakcyjne promocje dla kupujących mieszkanie na Osiedlu Szmaragdowym. Dla dzieci konkurs, w którym nie ma przegranych! Do tego wystawa dzieł Marii Kownackiej, autorki "Plastusiowego Pamiętnika", która przekazała prawa autorskie do swoich prac Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, z którą była związana. Na stanowisku WSM pojawi się też postać Plastusia z którym dzieci będą mogły robić sobie zdjęcia. Maskotka będzie spacerowała po Parku Kultury.  

Mlekpol

Producent marki Łaciate przygotował niesamowite konkursy na naszej scenie. Będziecie mogli m.in... wydoić krowę! Spokojnie, będzie to sztuczna, jednak pełnowymiarowa krowa. ;-)

Decathlon

Na scenie XX Wielkiego Rodzinnego Pikniku Radia Kolor będzie okazja wygrać bony do wykorzystania w sklepie Decathlon Piaseczno. Warto być w pobliżu, bo mamy dla Was mnóstwo voucherów!

I uwierzcie nam... To nie wszystko, co na Was czeka! Przekonajcie się na własne oczy! Zapraszamy 4 czerwca od godziny 12:00 do Parku Kultury w Powsinie. 

Park Kultury w Powsinie
ul. Maślaków 1
Dojazd komunikacją miejską: linia 519 z Dworca Centralnego. Rozkład: kliknijPartnerzy XX Wielkiego Rodzinnego Pikniku Radia Kolor:

A tak bawiliśmy się w ubiegłym roku:

Podziel się: