Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 22 622 65 55

Napisz do nas

Włącz radio

Praca w Radiu Kolor

Dodano: 2017-07-05 10:13:22
Chcesz dołączyć do kolorowej ekipy? Zapraszamy do udziału w rekrutacji!
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

DJ/Prezenter

Kogo szukamy? Osoby z wyrazistą osobowością, która nie boi się prezentować własnego zdania na antenie, z wiedzą i doświadczeniem nie tylko rodem z Wikipedii. Osoby ciekawej świata, obdarzonej poczuciem humoru, zarażającej miłością do radia i ludzi. Idealny kandydat na antenie zachowuje się naturalnie i jest prawdziwą duszą towarzystwa!

Jeśli masz przynajmniej dwuletnie doświadczenie w pracy na antenie, znasz dobrze Warszawę, spełniasz powyższe warunki i nie boisz się nowego wyzwania - napisz do nas już teraz! Czekamy na zgłoszenia zawierające demo i CV pod adresem: praca@radiokolor.pl

Zgłoszenia bez nagrań demo nie będą rozpatrywane!

Oferujemy dobrze płatną pracę w dobrej, twórczej atmosferze, możliwość realizacji swoich pomysłów, pakiet medyczny i wiele innych przyjemności… Do usłyszenia na 103 FM!

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji 9 zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych osobowych z dnia 29.08.1997, dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883)". Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Reporter

Szukamy reportera z prawdziwego zdarzenia, ciekawskiego, z pasją i szybszego niż dźwięk. Działającego jak burza, przekonującego i potrafiącego wydobywać najskrytsze tajemnice. ;)

A co proponujemy?

Pracę w fajnym, niewielkim zespole, w świetnej lokalizacji – na pięknym, warszawskim Mokotowie.

OCZEKUJEMY OD CIEBIE: zaangażowania i kreatywności - doświadczenia w pracy reporterskiej - dobrej dykcji i umiejętności pracy głosem - znajomości Warszawy

DAMY CI: dobre wynagrodzenie - możliwość rozwoju zawodowego - fajną atmosferę pracy CV z demo (MP3) prześlij pod adres: k.jackowska@radiokolor.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji 9 zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych osobowych z dnia 29.08.1997, dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883)".

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.


Podziel się: