Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 22 622 65 55

Napisz do nas

Włącz radio

Już 5. grudnia kolejne Kolory Kobiet!

Dodano: 2017-11-27 16:28:10

Po raz kolejny zapraszamy na Kolory Kobiet! Jak zwykle nie zabraknie wspaniałych gości i niezapomnianej atmosfery, którą tworzymy od wielu lat. Zaproszenie tradycyjnie do zdobycia tylko w Radiu Kolor. 

Spotkanie odbędzie się W Teatrze Sabat na ul. Foksal 16 w Warszawie, gdzie rzeczywistość miesza się z klimatem niezwykłości i marzeniami.  Przeniesiemy się do świata pełnego pozytywnej energii, ciekawości i mądrych kobiecych rozmów. 

Tym razem będzie to wieczór pełen piękna dla włosów. Nasz gość Magdalena Parzyszek – Specjalista Trycholog, dyrektor serwisów zbadajwlosy.pl i leczeniewlosow.pl, opowie jak dzięki właściwej pielęgnacji osiągnąć piękną, gęstą fryzurę. Każda z uczestniczek będzie mogła wykonać badanie skóry głowy i włosów oraz dobrać trychologiczne preparaty do ich pielęgnacji. Przedstawimy również idealne propozycje na świąteczne prezenty. Każda z Pań otrzyma także trychologiczny upominek od DSD de Luxe Trichology.

Gościem specjalnym będzie Agnieszka Cegielska - dziennikarka i prezenterka, która żyje w zgodzie ze sobą oraz w bliskości z naturą.  Autorka książki „Naturalnie”, której treść oparła na własnym stylu życia. Jest osobą, która żyje świadomie, mądrze i zdrowo. Jej cykl „Naturalnie” realizowany w ramach programu Dzień Dobry TVN, cieszył się ogromną popularnością i odzewem widzów, którzy zasypywali  autorkę korespondencją. W książce pokazuje jak rozsądnie korzystać z darów natury, jak używać ich z korzyścią dla swojego samopoczucia i jakie pyszne potrawy można z nich przyrządzić.

Podwójne zaproszenia do zdobycia tylko w Radiu Kolor. Słuchajcie nas uważnie! 

KOLORY KOBIET
WTOREK, 5 GRUDNIA 2017r.
TEATR SABAT, UL. FOKSAL 16
START: 18:30

Podziel się: