Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

To były ostatnie Kolory Kobiet… w 2017 roku!

Dodano: 2017-12-08 11:16:23

Kolejny rok z wyjątkowymi spotkaniami Kolory Kobiet za nami! Ostatnie w tym roku spotkanie odbyło się w ubiegły wtorek, 5 grudnia.  Już tradycyjnie gościliśmy w Teatrze Sabat na ul. Foksal i jak zawsze był to wieczór pełen mądrych, ciekawych i wyjątkowych rozmów na tematy, które dotyczą każdego z nas.

Pierwszy gościem była Agnieszka Cegielska, która w bardzo ciekawy sposób opowiadała o zdrowym trybie życia, żywieniu i sposobach na zdrową  kuchnię opartą na produktach, które możemy znaleźć w każdym sklepie. Agnieszka Cegielska jest autorką książki pt. „Naturalnie”, w której zawarła całą swoją życiową filozofię zdrowia. Książki autorstwa Agnieszki Cegielskiej były też nagrodami w loterii wizytówkowej, która odbywa się pod koniec każdego spotkania.

Kolejnym gościem była Agnieszka Parzyszek – Specjalista Trycholog. Oprócz wysłuchania ciekawej rozmowy na temat pielęgnacji włosów i skóry głowy, zaproszone Panie miały okazję do wykonania badania i diagnozy ewentualnych problemów. Zespół specjalistów doradzał również jak należy sobie  nimi radzić w przyszłości oraz jakie produkty stosować.

Kolory Kobiet to spotkania, które cieszą się rosnącą popularnością. W minionym roku spotkaliśmy się między innymi z Emilianem Kamińskim, Katarzyną Miller, Katarzyną Bosacką, czy Jerzym Stuhrem. Dziękujemy wszystkim paniom za obecność i obiecujemy, że w kolejnym roku spotkania będą równie wyjątkowe i ciekawe.

Zaproszenie na kolejne spotkania Kolory Kobiet, będą jak zwykle do zdobycia na antenie Radia Kolor!

Do zobaczenia!

...

Podziel się: