Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Świąteczne pogotowie kuchenne [ZAKOŃCZONE]

Dodano: 2017-12-14 12:06:09

Pomocy! Ala i Duno planują gotować! I jeszcze chcą częstować naszą redakcję... Jest też groźba, że nasze studio pójdzie z dymem! Uratujcie nas! Mamy dla Was nagrody!

Karp? Pierogi? A może makowiec? Nie wiemy, co im przyjdzie do głowy... Wiemy jedno. Ala i Duno z Mobilizacji bardzo chcą się wykazać i ugotować coś świątecznego. I zamierzają to zrobić w trakcie programu w piątek 22 grudnia. Boimy się... Dlatego liczymy na Waszą pomoc!

Prześlijcie swój popisowy świąteczny przepis. W miarę prosty, by nasi prowadzący poradzili sobie z wyzwaniem... ;) Codziennie od poniedziałku do czwartku (18-21.12) wybierzemy najciekawszy, a jego autora nagrodzimy kuchennym zestawem Radia Kolor, który ułatwi Wam pracę w kuchni. Czekają na Was kucharskie czapki i fartuszki z naszym logo wraz z torbą pełną niespodzianek!

W czwartek 21 grudnia wybierzemy też najlepszy przepis. Jego autora zaprosimy w piątek do studia, by na żywo przygotował go z Alą u Dunem. Odważycie się stawić im czoła...? Czekamy na Wasze przepisy pod adresem mobilizacja@radiokolor.pl

Podziel się: