Jesteś tutaj: Strona główna > Polecamy

Sylwestrowe lato w warszawskim Temacie Rzeka

Orzeźwienie w upalny letni wieczór? Zimny koktajl z dużą ilością lodu! Dodaj eleganckie kreacje, brokat, serpentyny, porywającą do tańca muzykę - brzmi jak Sylwester? W najbliższą sobotę, 2 sierpnia br., w warszawskim Temacie Rzeka odbędzie się Sylwester w środku lata. Imprezę uświetnią występ Ani Karwan znanej z programu Must Be The Music oraz 10 urodziny kolektywu Dj’skiego Beats Friendly z Noviką na czele. Odliczaj z nami do północy!

Magiczna Kraina Arkadii

W najbliższy weekend zapraszamy na kolejne wydarzenie z cyklu plenerowych spotkań z dziećmi na trawnikach przed Arkadią. Warsztaty edukacyjne w atmosferze dobrej zabawy poprowadzą dobrze znani Arkadiusz i Arkadynka w towarzystwie doświadczonych animatorów i artystów. Partnerem specjalnym najbliższego wydarzenia są Polskie Linie Lotnicze LOT.

Audioriver Festival 2014

Audioriver to wydarzenie, które już od 2006 roku udowadnia, że taneczne brzmienia nie muszą być proste, a muzyka ambitna nie musi być trudna. To największy w Polsce festiwal z elektroniką, prezentujący niemal wszystkie jej odmiany: od techno i house’u, przez drum & bass, dubstep, electro, a na IDM i popie kończąc.

"Za jakie grzechy?"

Historia kobiety, która na życiowym zakręcie musi poradzić sobie z przeciwnościami losu i stawić czoło przeszłości i teraźniejszości. By zawalczyć o siebie i swoje życie.

banklady_750x100_radiokolor.jpg