Jesteś tutaj: Strona główna > Polecamy

Tydzień z rClinic

Między 25 a 29 zapraszamy na spotkanie rClinic w Radiu Kolor. Poznaj najnowsze zabiegi i wiedzę, które pomogą Ci być jeszcze piękniejszą!

„Dosięgnąć Gwiazd”

„Dosięgnąć Gwiazd” to pierwszy w Polsce charytatywny album wizażowy z udziałem gwiazd filmu, TV, sportu, mody i muzyki. Autorką makijaży i pomysłodawczynią albumu jest Agata Naniewicz. 144-stronicowy album dostępny w ekskluzywnej limitowanej edycji, ma na celu ukazanie współczesnych trendów w makijażu i fotografii, a przede wszystkim pomoc podopiecznym Fundacji Herosi z Kliniki Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka i zakup sprzętu medycznego.

Konferencja „Zdrowie intymne kobiety”

Konferencja „Zdrowie intymne kobiety”, organizowana w dniach 21-22 czerwca w Warszawie, przez stowarzyszanie „Od pasa w dół”, to pierwsze tego typu wydarzenie skierowane do kobiet. W przyjaznej i nieskrępowanej atmosferze uczestniczki będą miały możliwość uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania oraz poznać bliżej zagadnienia dotyczące ciała i kobiecości, które do tej pory stanowiły temat tabu. Każdy z tematów będzie omawiany przez specjalistów z danej dziedziny.

Energa Solo Amazon Expedition

Marcin Gienieczko rozpoczyna kolejny duży projekt, trawers Ameryki Południowej. Polegając tylko na sobie chce pokonać 7000 km od zachodniego do wschodniego wybrzeża, od Pacyfiku do Atlantyku, pokonując Andy i przepływając w canoe największą rzekę Świata - Amazonkę.