Jesteś tutaj: Strona główna > Polecamy

Interia codziennie z innym logo – Ciekawy?

Po niedawnej zmianie wizerunku Interia decyduje się na kolejne odważne modyfikacje swojego znaku firmowego. Począwszy od 28 października 2014 r. na stronie głównej portalu codziennie zawiśnie inna wersja logo. Charakterystyczne liternictwo znaku firmowego stanie się zasłoną, a pod nią każdego dnia znajdzie się inne zdjęcie obrazujące wydarzenia związane z danym dniem.

Jak u siebie

Eliza ma wszystko, czego chce – stabilny związek, niewielkie mieszkanie na warszawskiej Starówce i wymarzoną pracę w zawodzie pielęgniarki w ekskluzywnym domu seniora na Marcowym Wzgórzu. Zadowolona z egzystencji spokojnie żyje z dnia na dzień, dopóki jedna z podopiecznych nie postanawia obdarować jej spadkiem.

Anioły Farmacji i Medycyny

Jeszcze przez miesiąc trwają zgłoszenia do prestiżowego konkursu Anioły Farmacji i Anioły Medycyny 2014. Nagroda ta ma szczególny wymiar, jest wyrazem wdzięczności Pacjentów i cieszy się ogromnym uznaniem w świecie farmaceutów oraz lekarzy.

Księga portali

Kiedy Tabit, student ostatniego roku akademii, dostaje zlecenie na namalowanie portalu dla pewnego biednego wieśniaka, nawet nie przypuszcza, że z czasem zostanie przez to uwikłany w różne intrygi i odkryje tajemnice, które zagrożą istnieniu akademii.

750.jpg