Jesteś tutaj: Strona główna > Polecamy

Jak u siebie

Eliza ma wszystko, czego chce – stabilny związek, niewielkie mieszkanie na warszawskiej Starówce i wymarzoną pracę w zawodzie pielęgniarki w ekskluzywnym domu seniora na Marcowym Wzgórzu. Zadowolona z egzystencji spokojnie żyje z dnia na dzień, dopóki jedna z podopiecznych nie postanawia obdarować jej spadkiem.

Anioły Farmacji i Medycyny

Jeszcze przez miesiąc trwają zgłoszenia do prestiżowego konkursu Anioły Farmacji i Anioły Medycyny 2014. Nagroda ta ma szczególny wymiar, jest wyrazem wdzięczności Pacjentów i cieszy się ogromnym uznaniem w świecie farmaceutów oraz lekarzy.

Księga portali

Kiedy Tabit, student ostatniego roku akademii, dostaje zlecenie na namalowanie portalu dla pewnego biednego wieśniaka, nawet nie przypuszcza, że z czasem zostanie przez to uwikłany w różne intrygi i odkryje tajemnice, które zagrożą istnieniu akademii.

V Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet

V Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet "JAK PORAŻKĘ PRZEKUĆ W SUKCES". To właśnie popełnianie błędów, odnoszenie porażek i umiejętność wyciągania wniosków są najlepszą i praktyczną szkołą nauki prowadzenia biznesu i pomagają w skutecznym rozwoju firmy. Porażka jest drogą do rozwoju.

INTERIA.png