Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

"Witaj lato na Bielanach!"

Dodano: 2017-06-05 10:00:00

Lato zbliża się wielkimi krokami! Jak co roku, z tej okazji, odbędzie się największą impreza plenerową w dzielnicy – "Witaj lato na Bielanach!".
Tegoroczne wydarzenie rozpocznie się o godz. 13.00 WIELKĄ PARADĄ MIESZKAŃCÓW, która wystartuje od stacji metra WAWRZYSZEW i przejdzie ulicą Kasprowicza na teren imprezy - Serek Bielański. Tego nie możecie przegapić, dlatego zabierzcie znajomych, przyjaciół i rodziny. Atrakcją defilady będzie przemarsz Młodzieżowej Orkiestry Paradnej z Mykanowa.

O godz. 13.30 na terenach przy stacji metra Słodowiec Orkiestra Kameralna Filharmonii Narodowej zainauguruje „Zabawę na Dechach”. W repertuarze usłyszymy najbardziej znane motywy filmowe.

Przez cały dzień na małych i dużych będzie czekało wiele atrakcji m.in. w strefach: Sportu, EKO czy Zdrowia. Nie zabraknie też dobrego jedzenia i fantastycznej atmosfery. 

A wieczorem już od godz. 19.00 zapraszamy na KONCERTY GWIAZD. Na tegoroczną imprezę zaprosiliśmy DeMono i HEY. A na koniec, o godz. 22.00 zapraszamy Was na „najcichszą imprezę w mieście”, czyli SILENT DISCO!


ORGANIZATORZY:
-Dzielnica Bielany m.st. Warszawy
-Stołeczna Estrada
PARTNERZY:
-Marvipol
-Coimpex
-SKM
-Profbud
-ArcelorMittal Huta Warszawa
-WSDJ Studio
-BYŚ
-Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji
PATRONI MEDIALNI:
-Nasze Miasto
-Radio Kolor
-Nasze Bielany
-bielanypogodzinach.pl

Podziel się: