Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Międzynarodowy Dzień Jogi

Dodano: 2017-06-14 10:07:27

Już 25 czerwca w Warszawie będziemy świętować Międzynarodowy Dzień Jogi. 
Z okazji Międzynarodowego Dnia Jogi na Polu Mokotowskim w godzinach 10-18 odbędzie się piknik rodzinny.

Jesteśmy  jednym z 200 krajów zaangażowanych w to wyjątkowe święto, ustanowione przez ONZ. Jak co roku Ambasadorki Jogi: Edyta Herbuś, Małgorzata Pieczyńska, Paulina Holtz, Agnieszka Cegielska i Natalia Przybysz oraz Ambasador Indii Ajay Bisaria patronujący całemu wydarzeniu, będą obecni na wydarzeniu, by wspólnie ćwiczyć jogę i propagować zdrowy styl życia. 

Każdy z uczestników będzie mógł znaleźć coś dla siebie: poćwiczyć, wziąć udział w panelach dyskusyjnych na temat jogi, diety, zdrowego stylu życia, medycyny tradycyjnej, holistycznej i ayurwedyjskiej. Nie zabraknie widowiskowych pokazów AcroYogi i asan wykonywanych wg różnych stylów jogi, pokazów tańca indyjskiego, koncertów m.in. Ragaboy LIVE Act, The Frozen Hear i gongów. Liczne spotkania z autorami książek i czasopism o zdrowym stylu życia m.in. z Kasią Bem, Iną Rybarczyk. 

Dużym zainteresowaniem co roku cieszą się warsztaty i pokazy kulinarne m.in. Karoliny i Maćka Szaciłło oraz stoiska wystawców serwujących indyjskie, wegetariańskie i wegańskie przysmaki, zielone koktajle, lody, kawę. Malowanie henną, masaże ayurwedyjskie, nowe kolekcje strojów do jogi, kosmetyki i produkty eko, przyprawy, meble i akcesoria indyjskie, biura podróży, etc.  

Będzie również wiele atrakcji dla dzieci. Bądź tam z nami! Zabierz znajomych i rodzinę. Odstresujesz się i bardzo mile spędzisz czas. 

Szczegółowe informacje: www.dzien-jogi.pl oraz facebook.com/DzienJogi i Bosonamacie.pl

Organizatorami Dnia Jogi w Polsce są: Porozumienie Szkół Jogi (PSJ), Indyjsko-Polska Izba Gospodarcza (IPCCI) oraz Fundacja Art of Living Polska (AOL).

Podziel się: