Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Elektoralna Dental Clinic

Dodano: 2017-06-17 22:42:02

Jeśli leczenie schorzeń jamy ustnej, to tylko z Elektoralna Dental Clinic. Podpowiadamy dlaczego!
Elektoralna Dental Clinic znajduje się w centrum Warszawy przy ul. Elektoralnej 28 i zajmuje się kompleksowym leczeniem schorzeń jamy ustnej zarówno dzieci, jak i dorosłych. Korzysta z nowoczesnych i sprawdzonych technologii oraz z wysokiej jakości materiałów. Posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów wszystkich
dziedzin stomatologii tj. stomatologii zachowawczej z endodoncją, protetyki, chirurgii
stomatologicznej i szczękowo - twarzowej, implantologii, pedodoncji, ortodoncji oraz periodontologii. 

Klinika oferuje również  usługi z zakresu stomatologii oraz medycyny estetycznej, wybielania oraz leczenia pod mikroskopem. Posiada dziesięć gabinetów wyposażonych w nowoczesny sprzęt diagnostyczno – leczniczy oraz salę operacyjną do wykonywania np. zabiegów w narkozie.

Specjalnością kliniki jest planowanie leczenia interdyscyplinarnego w oparciu o nowoczesną diagnostykę, ze szczególnym uwzględnieniem schorzeń stawu skroniowo – żuchwowego.

Pacjent, który trafia po raz pierwszy do kliniki jest kierowany na konsultację wielospecjalistyczną, gdzie na podstawie badania zewnątrz i wewnątrzustnego oraz badań obrazowych zostaje poinformowany o stanie zdrowia swojej jamy ustnej oraz o rodzajach zabiegów, jakie w razie konieczności należy przeprowadzić.

Jeśli zajdzie taka potrzeba, odbywają się dodatkowe konsultacje, które pozwalają postawić obiektywną diagnozę oraz przygotować indywidualny i całościowy plan leczenia, uwzględniający w zależności od potrzeb pacjenta: higienizację, przygotowanie zachowawcze, endodontyczne i periodontologiczne do dalszego leczenia specjalistycznego np. ortodontycznego lub implanto – protetycznego - w przypadku posiadania braków zębowych. 

Leczenie wielu jednostek chorobowych postrzegamy jako kompleksowy proces, wymagający wszechstronnego działania w kilku obszarach. Klinika podejmuje wiele działań z zakresu profilaktyki i promocji zdrowia, a także angażuje się w akcje społeczne i edukacyjne – budujące świadomość społeczną.Podziel się: