Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Sposób na czyste powietrze według ekspertów firmy Sharp

Dodano: 2017-10-02 10:42:37

Problem zanieczyszczonego powietrza dotyczy każdego z nas. Smog i alergeny potrafią nieźle uprzykrzyć nam życie. W Tygodniu Eksperckim Radia Kolor przedstawimy kilka sposobów jak sobie z nimi radzić. Pomożemy również w wyborze domowego AGD. Z ekspertami firmy Sharp - Waldemarem Pokorą i Mariuszem Kościelniakiem od poniedziałku do piątku po godzinie 13:00 będzie rozmawiała Justyna Sokołowska. 


Problem zanieczyszczonego powietrza dotyczy każdego z nas. Smog i alergeny potrafią nieźle uprzykrzyć nam życie. W Tygodniu Eksperckim Radia Kolor przedstawimy kilka sposobów jak sobie z nimi radzić. Pomożemy również w wyborze domowego AGD. Z ekspertami firmy Sharp - Waldemarem Pokorą i Mariuszem Kościelniakiem od poniedziałku do piątku po godzinie 13:00, będzie rozmawiała Justyna Sokołowska. 

Firma Sharp istnieje od ponad 100 lat. Od 1912 roku nieustannie rozwija się, wprowadzając na rynek nowe produkty wykorzystujące najnowocześniejsze technologie. Sharp jest światowym liderem w wielu dziedzinach dotyczących rynku elektroniki użytkowej. Sharp posiada ponad 60-letnie doświadczenie w branży AGD i jako jedyna firma na świecie oferuje klientom produkty Home & Environment z technologią Plasmacluster. Sharp nie tylko tworzy innowacyjne produkty, ale także kształtuje nowy styl życia w XXI wieku. Pomysły inżynierów i projektantów produktów Sharp poprawiają, upraszczają i uprzyjemniają codzienność w pracy i w domu. Sprawdzają się w biurach i fabrykach, w zaciszu domowego salonu i w kuchni.

Priorytetem marki jest nie tylko maksymalna funkcjonalność, najwyższa jakość i wyszukany design, ale także pro zdrowotne i ekologiczne technologie. Poprzez wdrożone rozwiązania urządzenia Sharp Home skutecznie walczą z pleśnią, alergenami, szkodliwymi bakteriami oferując czyste i zdrowe powietrze w domu użytkowników oraz wolne od szkodliwych substancji jedzenie, ubrania, meble, dywany itp.

Wśród urządzeń znajdziemy inteligentne urządzenia AGD: chłodziarko - zamrażarki, pralki, pralko-suszarki, piekarniki, płyty grzewcze, okapy, zmywarki, oczyszczacze powietrza, przenośne klimatyzatory.

Pralki szybko wypiorą plamy z oleju, farb czy makijażu, usuną wszystkie szkodliwe substancje z dziecinnych śpioszków. Zmywarki pomieszczą maksymalną liczbę naczyń, wysterylizują butelki i smoczki dla niemowląt. Kuchenki mikrofalowe posiadają programy do przygotowywania zdrowych potraw a lodówki szereg przyjaznych rodzinom funkcji - programy chroniące warzywa, owoce, mięso czy ryby, tryby wakacyjne i wiele innych.

Wszystkie są intuicyjne w obsłudze i naszpikowane funkcjonalnymi rozwiązaniami. Dzięki temu ich użytkownicy mogą zapomnieć o obowiązkach i spędzać czas tak jak lubią najbardziej. Z bliskimi. Aktywnie, choć czasem leniwie. Oglądając filmy. Bawiąc się z dziećmi. Czytając. Trenując. Jak tylko zapragną.

 

Podziel się: