Jesteś tutaj: Strona główna > Wiadomości
fot. Pixabay

POGODA NA WTOREK: Ciepło, popada

Koniec lutego przyniesie wiosnę w pogodzie. Przed nami kolejny bardzo ciepły dzień. Wtorek z wysoką temperaturą, ale pojawi się deszcz.

fot. Radio Kolor

Zakorkowana Warszawa. Sprawdź, ile procent czasu marnujesz w korkach

Korki w godzinach szczytu to już dla warszawiaków nic nadzwyczajnego. Jak się okazuje, stolica nie jest jednak najbardziej zakorkowanym miastem w Polsce.

fot. NBP

Multimedialne Centrum Pieniądza. Odkryj świat monet i zajrzyj do skarbca NBP

Podniesiesz tu sztabkę złota i sprawdzisz, czy nie nosisz w portfelu fałszywych banknotów. Narodowy Bank Polski zaprasza do multimedialnego Centrum Pieniądza, gdzie zobaczymy nie tylko kopie skarbca NBP, ale także bankowóz wypełniony milionem złotych.

fot. Radio Kolor

Sklep z papierosami dla dzieci w stolicy? To prowokacja!

Miał być sklep z papierosami dla dzieci, jednak owiany tajemnicą lokal w centrum stolicy, okazał się być punktem informacyjnym o smogu. Za kontrowersyjną akcją stoją warszawscy aktywiści.

fot. ZTM

Na Nowodworach się nie skończy. Tramwaj dojedzie do Winnicy

Trasa tramwajowa na Nowodwory już otwarta, ale na tym się nie skończy. W planach jest już kolejny odcinek - tym razem do ulicy Modlińskiej.

fot. Wikimedia

Szeligowska z przystankami autobusowymi? Nie tak prędko

Mieszkańcy Bemowa pytają, gdzie są obiecane przystanki autobusowe na trasie Szeligi-Lazurowa. ZTM odpowiada - najpierw kanalizacja.

fot. Pixabay

POGODA NA PONIEDZIAŁEK: Poczujemy wiosnę

To będzie udany początek tygodnia pod względem pogody. Wiatr z południa przyniesie nam wysoką temperaturę. Do tego nie będzie padać.

fot. ZTM

Ruszył tramwaj na Nowodwory! [ZDJĘCIA]

Tłumy warszawiaków pojawiły się w niedzielę na otwarciu przedłużonej trasy tramwajowej z Tarchomina do Nowodworów. Nie zbarakło wielu atrakcji.

fot. UM Warszawa

Rewitalizacja na Pradze. Najstarszy teatr lalek idzie do remontu

Stołeczny ratusz bierze się za rewitalizację kolejnej praskiej kamienicy. Tym razem modernizację przejdzie budynek, w którym mieści się Tetar Baj.

fot. Pixabay

Sami sprawdzają jakość powietrza. Mieszkańcy kupili czujnik

Zanieczyszczenie powietrza wciąż jest jednym z głównych problemów stolicy, dlatego mieszkańcy osiedla Wilno zakupili własny czujnik do pomiaru zanieczyszczeń. Sprawdzać wyniki może każdy.