Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Rozstrzygnięto konkurs na najlepszego dzielnicowego Warszawy. Sprawdź kto wygrał!

Dodano: 2017-04-20 18:57:54
fot.ksp
fot.ksp
Znamy zwycięzców konkursu pt. „Dzielnicowy dla mieszkańców”. Jury wybrało funkcjonariuszy, którzy najlepiej pełnili swoją służbę poprawiając tym samym bezpieczeństwo na terenie Warszawy.
Główne kryteria, którymi kierowała się komisja konkursowa, to profesjonalizm i zaangażowanie w rozwiązywanie problemów mieszkańców. Pod uwagę wzięto opinie warszawiaków. 

- Ponad 80% mieszkańców stolicy po zmroku w swojej dzielnicy czuje się bezpiecznie. Nie byłoby możliwe żeby osiągnąć tak wysoki stopień satysfakcji bez pracy policjantów. Wyrażam w związku z tym serdeczne podziękowanie – mówiła prezydent miasta Hanna Gronkiewicz-Waltz. 

Wyróżniono 18 funkcjonariuszy. Nagrody, których łączna wartość wyniosła 21 tys. zł ufundowało miasto. Zdobywca pierwszego miejsca otrzymał 2,5 tys. zł premii.

- Od momentu w którym zostałem dzielnicowym staram się pracować jak najlepiej – mówi zdobywca pierwszego miejsca, mł. asp. Radosław Strzałkowski z rejonu Pragi Północ, Targówka i Białołęki.  I dodaje, że nagroda nie zmieni jego podejścia do pracy, nadal będzie dawał z siebie jak najwięcej. 

Miasto przyznaje, że takie konkursy mają na celu zmotywowanie dzielnicowych do jeszcze większej skuteczności i zaangażowania. 

ed

Podziel się: