Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Zbawienie w pracy

Dzień jak co dzień? Nie z nami! 

Niech Twój dzień w pracy wypełnią kolory! 
Filiżanka kawy w pracy będzie lepiej smakować w towarzystwie eterycznej Tove Lo czy demonicznej Rihanny. Czasem na nudę w pracy, a czasem też na urwanie głowy - włącz Zbawienie w pracy. 

W poniedziałki o 12:15 i na dobry początek tygodnia czeka Cię spotkanie z Kasią Błażejewską-Stuhr, która w programie "Z gruszki i z pietruszki" podpowie jak pysznie i zdrowo gotować dla całej rodziny.

We wtorki czeka na Was radca prawny Katarzyna Grzywacka i jej cenne wskazówki w cyklu "Co w prawie piszczy".

W środy swoje porady przygotowuje Agnieszka Kałuża w programie "Aga pomaga". Piątek o 12:15 zarezerwowany jest dla słodkości! O to zadba Bartek Boratyn, który w cyklu "Niezłe ciacho!" zdradza tajniki wypieków.

W czwartek o 12:15 coś dla ludzi biznesu. Mentorka i ekspertka strategii biznesu Marlena Skiba podpowie co i jak w programie "BiznesKlasa".
Od poniedziałku do piątku po 13:00 obalamy mity, śledzimy najnowsze trendy i zadajemy trudne pytania o zdrowie i nie tylko.
I tak od 10 do 14-tej… Jak w skeczu Marcina Dańca o polskich szpitalach - "operacja trwała cztery godziny". A po nich, w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku (co ważne na koniec dnia pracy) zapraszam na Kolor w wielkim mieście, czyli c.d.n. w Radiu Kolor na 103 FM!

Zapraszam, Justyna Sokołowska!