Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Wiadomości - Miłosz Piotrowski

fot. Google maps

Sprzedawcy z Hali Gwardii boją się o swoją przyszłość. Będą musieli się stamtąd wynieść?

Dodano: 2022-12-20 12:49:12

Co stanie się z Halą Gwardii? Aktywiści z Miasto Jest Nasze alarmują, że władze Warszawy nie ujawniają swoich planów na to miejsce, pomimo że od ponad 2 latach Ratusz poszukuje partnera do renowacji tego obiektu. Obawiają się oni, że jeśli hala trafi w ręce prywatnej firmy, to z jej obecnego charakteru nie pozostanie nic, a w Śródmieściu pojawi się kolejna Hala Koszyki. Zaniepokojeni są również sprzedawcy, którzy od lat pracują w tym miejscu. 

fot. pixabay

Policjanci wyśledzili włamywacza po śladach na śniegu. Budynek był splądrowany

Dodano: 2022-12-20 11:23:53
Tagi: Policja

Gdy policjanci przybyli na miejsce wezwania, zobaczyli ślady obuwia na śniegu. Doprowadziły one ich do budynku, w którym wybita była szyba, znaleźli też narzędzia. W środku był mężczyzna, który się tam włamał. Teraz odpowie on za kradzież z włamaniem, może trafić do więzienia na 10 lat.

fot. policja

38-latek poślizgnął się i uderzył głową w chodnik. Zginął na miejscu

Dodano: 2022-12-20 10:24:35

Na Pradze-Północ doszło dziś rano do tragicznego wypadku. 38-letni mężczyzna poślizgnął się na lodzie i przewrócił się na chodnik. W wyniku uderzenia głową w ziemię zmarł. 

fot. um.warszawa.pl

Gołoledź w Warszawie. Chodniki przypominają lodowisko. Miasto apeluje o ostrożność

Dodano: 2022-12-20 09:43:11
Tagi: ZOM

Dziś od rana Warszawę opanowała gołoledź. Mieszkańcy ślizgają się po chodnikach i ulicach, a władze miasta apelują o szczególną ostrożność. Taki stan rzeczy jest spowodowany opadami marznącego deszczu i dodatnią temperaturą.

fot. um.warszawa.pl

Co zrobić, gdy jesteśmy świadkami wypadku w metrze lub na dworcu?

Dodano: 2022-12-19 16:30:02
Tagi: Metro PKP

W ostatnim czasie w warszawskim metrze miało miejsce kilka niebezpiecznych zdarzeń. W minionym tygodniu zginął tam mężczyzna, który wpadł na tory, niedługo później kolejna osoba znalazła się w podobnej sytuacji. Jedna ze słuchaczek Radia Kolor była świadkiem takiego incydentu na jednym z warszawskich dworców kolejowych. Jak relacjonuje, pasażerowie nie wiedzieli, jak się zachować, a poszkodowanego uratował ostatecznie przypadkowy mężczyzna. Co robić w takich sytuacjach i kogo poprosić o pomoc? 

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTPS [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => autorzy/(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => users [controller] => users [action] => news ) [_route_regex:protected] => #^autorzy/(?P[^/.,;?\n]++)(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTPS ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => users [_controller:protected] => users [_action:protected] => news [_uri:protected] => autorzy/84/161 [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 84 [page] => 161 [uri] => autorzy/84/161 [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => autorzy/(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => users [controller] => users [action] => news ) [_route_regex:protected] => #^autorzy/(?P[^/.,;?\n]++)(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1686406544 ) )