Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Wiadomości - Miłosz Piotrowski

fot. Straż miejska

W środku nocy na pętli autobusowej leżał nagi mężczyzna. Był skrajnie wychłodzony

Dodano: 2022-12-20 14:57:42

Dziś w nocy strażnicy miejscy otrzymali wezwanie na pętlę tramwajową na Młocinach. Na miejscu zastali nagiego mężczyznę, który leżał tam i był w stanie skrajnego wychłodzenia. 

fot. Radio Kolor

W Warszawie zabrakło karetek z powodu ślizgawicy na ulicach. Armagedon i chaos w pogotowiu

Dodano: 2022-12-20 13:58:31

Gołoledź dała się dzisiaj we znaki warszawiakom, śliskie chodniki spowodowały wiele niebezpiecznych wypadków, przez co ratownicy medyczni mieli bardzo dużo pracy. W pewnym momencie w stolicy nie było wolnego ambulansu. To co się dzieje w tej chwili, można nazwać dwoma słowami: armagedon i chaos — mówił rzecznik Meditransu Piotr Owczarski.

fot. Google maps

Sprzedawcy z Hali Gwardii boją się o swoją przyszłość. Będą musieli się stamtąd wynieść?

Dodano: 2022-12-20 12:49:12

Co stanie się z Halą Gwardii? Aktywiści z Miasto Jest Nasze alarmują, że władze Warszawy nie ujawniają swoich planów na to miejsce, pomimo że od ponad 2 latach Ratusz poszukuje partnera do renowacji tego obiektu. Obawiają się oni, że jeśli hala trafi w ręce prywatnej firmy, to z jej obecnego charakteru nie pozostanie nic, a w Śródmieściu pojawi się kolejna Hala Koszyki. Zaniepokojeni są również sprzedawcy, którzy od lat pracują w tym miejscu. 

fot. pixabay

Policjanci wyśledzili włamywacza po śladach na śniegu. Budynek był splądrowany

Dodano: 2022-12-20 11:23:53
Tagi: Policja

Gdy policjanci przybyli na miejsce wezwania, zobaczyli ślady obuwia na śniegu. Doprowadziły one ich do budynku, w którym wybita była szyba, znaleźli też narzędzia. W środku był mężczyzna, który się tam włamał. Teraz odpowie on za kradzież z włamaniem, może trafić do więzienia na 10 lat.

fot. policja

38-latek poślizgnął się i uderzył głową w chodnik. Zginął na miejscu

Dodano: 2022-12-20 10:24:35

Na Pradze-Północ doszło dziś rano do tragicznego wypadku. 38-letni mężczyzna poślizgnął się na lodzie i przewrócił się na chodnik. W wyniku uderzenia głową w ziemię zmarł. 

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTP [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => autorzy/(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => users [controller] => users [action] => news ) [_route_regex:protected] => #^autorzy/(?P[^/.,;?\n]++)(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTP ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => users [_controller:protected] => users [_action:protected] => news [_uri:protected] => autorzy/84/220 [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 84 [page] => 220 [uri] => autorzy/84/220 [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => autorzy/(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => users [controller] => users [action] => news ) [_route_regex:protected] => #^autorzy/(?P[^/.,;?\n]++)(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1701235830 ) )