Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Wiadomości - Miłosz Piotrowski

fot. Varso Tower

Ruszają konsultacje w sprawie nowego studium dla Warszawy. Jak ma wyglądać stolica w przyszłości?

Dodano: 2023-06-01 15:49:24

Ruszają konsultacje społeczne w sprawie nowego studium dla Warszawy. To wizja miasta, która określi, gdzie budować mieszkania, jak łączyć je z miejscami pracy i rekreacji, gdzie sadzić zieleń i jak rozwijać komunikację. Pierwsze spotkania, na których mieszkańcy będą mogli wyrazić swoją opinię o pomysłach miasta odbędą się już jutro na Targówku i Mokotowie. 

fot. um.warszawa.pl

Bielany: nowy plac zabaw dla dzieci słabowidzących otwarty. Jedyny taki obiekt w Polsce

Dodano: 2023-06-01 15:00:17

Na Słodowcu otwarto nowy plac zabaw dla dzieci słabowidzących. To pierwszy w kraju tak zaawansowany obiekt tego typu w Polsce. Składa się z 6 stref z zabawkami, a wejście do każdej jest sygnalizowane dźwiękowo. 

fot. um.warszawa.pl

Wojewoda Bocheński atakuje dyrektorkę szkoły na Solcu, a wiceprezydentka Kaznowska staje w jej obronie. Kolejne stracie wojewody z Ratuszem

Dodano: 2023-06-01 12:48:05

Wczoraj Rafał Trzaskowski spotkał się z mieszkańcami Śródmieścia w Zespole Szkół nr 23 przy ul. Górnośląskiej. Okazuje się, że z tego spotkania nie był zadowolony nowy wojewoda mazowiecki, który udzielił reprymendy dyrektorce placówki, w której odbyło się to wydarzenie. Panu wojewodzie pomyliły się byty prawne, co mnie dziwi o tyle, że jest prawnikiem - mówi wiceprezydentka Renata Kaznowska. 

fot. policja

43-latek próbował ukryć się przed policjantami pod folią. Szybko został zdemaskowany

Dodano: 2023-06-01 11:49:30
Tagi: Policja

43-latek podejrzewany o serię włamań do samochodów dostawczych, był ścigany przez policję. Podczas pościgu wbiegł do budynku gospodarczego i w końcu przykrył się folią, policjanci nie dali się jednak przechytrzyć. 

fot. um.warszawa.pl

Rolkarze przebrani za bajkowe postacie przejadą ulicami Warszawy. Będą utrudnienia

Dodano: 2023-06-01 10:59:56

Dziś wieczorem na ulice Śródmieście, Ochoty i Mokotowa wyjadą rolkarze w ramach Nightskating Warszawa. W ten sposób będą oni świętować Dzień Dziecka, na przejazd zaproszeni są zarówno dorośli, jak i dzieci. Organizatorzy zachęcają uczestników do przebrania się za bajkowe postacie. 

netgraf.pl
Request Object ( [_requested_with:protected] => [_method:protected] => GET [_protocol:protected] => HTTP [_referrer:protected] => [_route:protected] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => autorzy/(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => users [controller] => users [action] => news ) [_route_regex:protected] => #^autorzy/(?P[^/.,;?\n]++)(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) [_response:protected] => Response Object ( [_status:protected] => 200 [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_cookies:protected] => Array ( ) [_protocol:protected] => HTTP ) [_header:protected] => Http_Header Object ( [storage:ArrayObject:private] => Array ( ) ) [_body:protected] => [_directory:protected] => users [_controller:protected] => users [_action:protected] => news [_uri:protected] => autorzy/84/69 [_external:protected] => [_params:protected] => Array ( [id] => 84 [page] => 69 [uri] => autorzy/84/69 [route] => Route Object ( [_callback:protected] => [_uri:protected] => autorzy/(/) [_host:protected] => [_regex:protected] => Array ( ) [_defaults:protected] => Array ( [directory] => users [controller] => users [action] => news ) [_route_regex:protected] => #^autorzy/(?P[^/.,;?\n]++)(?:/(?P[^/.,;?\n]++))?$#uD ) ) [_get:protected] => Array ( ) [_post:protected] => Array ( ) [_cookies:protected] => Array ( ) [_client:protected] => Request_Client_Internal Object ( [_previous_environment:protected] => [_cache:protected] => [_allow_private_cache:protected] => [_request_time:protected] => [_response_time:protected] => 1701971702 ) )