Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

DJ Dio

Dionizy Konieczny znany jako DJ Dio to jeden z bardziej znanych przedstawicieli tzw. II pokolenia warszawskich dj’ów klubowych.
Na scenie klubowej obecny od 2000 roku. W tym czasie był rezydentem legendarnego NOBO, managerem artystycznym Capitolu, a obecnie dyrektorem artystycznym konceptu SEN Warsaw i przestrzeni Wolnosć.
W trakcie trwania ponad 20-letniej kariery miał ogromną przyjemność grać we wszystkich liczących się klubach w Polsce, na przestrzeni dwóch dekad. Od Piekarni i Utopii, przez SQ i Frantic, aż po SEN i Sassy.
Występował na wszystkich dużych festiwalach w Polsce - Audioriver, Open’er, Coke Live. Miał zaszczyt grać na Ibizie, we Włoszech, Niemczech, Słowenii, Francji i w Hiszpanii, gdzie przez kilka lat był letnim rezydentem wielotysięcznych klubów. Grał ramię w ramię z największymi postaciami muzyki klubowej: m.in. Martin Solveig, Mark Knight, Marshall Jefferson, Dennis Ferrer.

Z radiem związany od 10 lat. Współtwórca i prowadzący m.in. Ibiza Project czy Secret Places oraz Secret Music.

Od 2010 roku prowadzi firmę PR Konieczny, która sprowadza do Polski gwiazdy muzyki. Największymi realizacjami Dionizego na tym polu działalności była współpraca m.in z The Black Eyed Peas, Gossip, The Cranberries.

Prywatnie fanatyk jedzenia i gotowania oraz Arsenalu Londyn.

zdjęcie: Przemek Pączkowski

netgraf.pl