Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Łukasz Jakubowski

Podobno kiedy miałem przyjść na świat, to rodzice włączali dużo muzyki. Liczyli, że zostanę wielkim śpiewakiem. Ku ich rozczarowaniu tak się nie stało, ale cel w pewnym sensie osiągnęli, bo w końcu… pracuję głosem!

Zazwyczaj możecie mnie usłyszeć w porannych Wiadomościach Radia Kolor. Za każdym razem powtarzam sobie: „To mają być dobre wiadomości!”. Nie zawsze się da, ale uwierzcie mi – na świecie dzieje się tyle ciekawych rzeczy, że nie trzeba mówić tylko o polityce.

No i jestem jeszcze wam winien wyjaśnienie, jak właściwie znalazłem się w Kolorze. To wszystko przez nią! To ona jest wszystkiemu winna! Zakochałem się w niej od pierwszego wejrzenia, ale Wy znacie ją doskonale. To oczywiście… Warszawa!
Czuję się tu doskonale, choć z krwi i kości jestem chłopem z Pomorza.

Od zawsze miałem być dziennikarzem. Wiedzą to rodzice, wiedzą znajomi, teraz wiecie także Wy. W Kolorze znalazłem się trochę przez przypadek, ale trafiłem na wspaniałych ludzi, którzy dali mi szansę na rozwój (wcale się nie podlizuję, tak jest!).

Miałem nie sypać cytatami, ale będzie tylko jeden – obiecuję! Kiedyś ktoś powiedział: „Mówcy powinni mieć na uwadze nie tylko to, by wyczerpać temat, ale także by nie wyczerpać słuchaczy”. Tematu o sobie nie wyczerpałem, ale nie chcę wyczerpać Was, więc do usłyszenia na antenie!

KONTAKT:
e-mail: l.jakubowski@radiokolor.pl

netgraf.pl