Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Agnieszka Kałuża

Nazywam się Agnieszka Kałuża. Mieszkam w Warszawie, a pochodzę z malowniczego miasta Choszczno. Z wykształcenia jestem pedagogiem. Ukończyłam też Podyplomowe Studia Menedżerskie dla twórców, artystów i animatorów kultury na UW oraz z wyróżnieniem Kurs Projektowania i Wystroju Wnętrz. Urządzanie wnętrz zawsze było moją wielką pasją, podobnie jak śpiewnie. Prowadzę bloga www.agapomaga.com i  fanpage Aga Pomaga.

W Radio Kolor 103 FM podpowiadam słuchaczom, jak urządzić pięknie mieszkanie, jak je kreatywnie zagospodarować, wykorzystując przy tym dobrze i ekonomicznie środki, które mamy na ten cel przeznaczone lub jak usunąć plamę po winie, czy jak tanio wyjechać na wakacje. Mówię też, jak dbać o siebie i o swoje samopoczucie. Jestem też ekspertem w Pytaniu na Śniadanie, TVP2, gdzie również udzielam wskazówek i ciekawych porad na różne tematy. Moje teksty inspirowane życiem, można przeczytać w zakładce blogi na www.ohme.pl.

Moją pasją jest robienie bransoletek z kamieni szlachetnych i półszlachetnych  (www.bransoletkiagabella.pl), które miały już swoją premierę w magazynie "Cosmopolitan" i nosi je wiele polskich gwiazd.
Swoją życiową postawą udało mi się zmotywować wiele kobiet do walki o siebie, o lepsze jutro oraz o własne poczucie wartości.
Po prostu…lubię POMAGAĆ!