Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

2018

Grube Ryby 2018 zostały wręczone 25 maja 2018 roku w Klubie Drukarnia. Specjalna edycja naszego plebiscytu odbyła się z okazji 25. urodzin Radia Kolor. Wręczyliśmy rekordową liczbę statuetek: 

W kategorii "Przebojowy głos" triumfatorami okazali się debiutanci z Last Blush.

Najlepszy "W sieci" okazał się Rafał Ganowski, autor profilu "Warsaw by drone".

W kategorii "Największe serce" największe poparcie wśród słuchaczy Radia Kolor zebrał Marcin "Różal" Różalski.

Gruba Ryba w kategorii "Życie ze smakiem" dzięki Waszym głosom powędrowała do organizatorów akcji "Restaurant Week".

Grubą Rybą sportu okazał się Arkadiusz Skrzypiński.

Mama z ikrą - taki tytuł przynaliście natomiast Fit Matce-Wariatce.

Mężczyzną Koloru głosami słuchaczy Radia Kolor został Robert Biedroń.

Natomiast tytuł Kobiety Koloru 2018 nasza redakcja przyznała Agnieszce Holland.

Gościem muzycznym Grubych Ryb 2018 była Reni Jusis, która zaprezentowała materiał ze swojej nowej płyty, jak i zestaw swoich ponadczasowych hitów!
Więcej o gali przeczytasz tutaj.

2017

Grube Ryby 2017 zostały wręczone 26 stycznia 2017 roku w Opera Club. 

W kategorii "Życie ze smakiem" naszych słuchaczy ujęły najbardziej kultowe wolskie pączki, które od lat powstają w Pracowni Cukierniczej "Zagoździński".

W kategorii "Największe serce" najwięcej głosów zdobyła Fundacja Rak'n' Roll Wygra Życie, która pomoga przechodzić kobietom przez koszmar chorób onkologicznych. Wzruszone przedstawicielki fundacji dziękowały wszystkim wspierającym fundację.

"W sieci" najwięcej zamieszania zrobiło Lotnisko Chopina. To stołeczny port lotniczy zdobył największą liczbę głosów i otrzymał statuetkę Grubej Ryby. 

Margaret długo czekała na pierwszą Grubę Ryba Radia Kolor. W 2017 roku w końcu wkroczyła na scenę jako triumfatorka. Autorka hitu "Thank You Very Much" odebrała statuetkę za "Przebojowy głos". I jak zwykle - zaintrygowała wszystkich gości swoją stylizacją!

Na deser zostawiliśmy jak zwykle nagrodę specjalną - Kobietę Koloru 2017. To statuetka, którą przyznaje redakcja Radia Kolor. W 2017 roku postanowiliśmy wyróżnić kobietę, która od lat uczy nas... jeść. Pokazuje, że warto wiedzieć z czego składa się coś, co często niesłusznie nazywamy - jadalnym... Katarzyna Bosacka znana z programu "Wiem co jem" w TVN Style odebrała statuetkę Kobiety Koloru

Po części oficjalnej, na scenę wkroczył muzyczny gość specjalny - Marika z zespołem. I tu ciężko nam coś napisać. Marika i jej muzycy byli w fenomenalnej formie! To były muzyczne emocje z naprawdę najwyższej półki. Publiczności ciężko było rozstać się z ich dźwiękami, więc nie mogło zabraknąć bisu!

2016

Grube Ryby 2016 wręczyliśmy 21 stycznia 2016 roku w Opera Club.

Pierwszą kategorią, w której wręczyliśmy statuetkę było "Życie ze smakiem". W tej kategorii bezkonkurencyjni okazali się autorzy projektu Żarcie na kółkach, który organizuje cieszące się wielkim uznaniem zjazdy foodtrucków. 

Następnie mieliśmy okazję poznać zwycięzcę w kategorii "Największe serce". I podobnie, jak poprzednio, mieliśmy tu do czynienia z miażdżącym zwycięstwem. Słuchaczy Radia Kolor ujęła w tym roku najbardziej działalność Ośrodka dla kotów miejskich KOTERIA. Jego przedstawicielki były szczerze wzruszone i zaskoczone, że słucha nas tyle kociarzy! ;)

Trzecia w kolejności Gruba Ryba 2016 powędrowała do zwycięzcy w kategorii "W sieci". Andrzej Milewski, czyli nagrodzony przez Was Andrzej Rysuje, zamiast rysować - leżał w łóżku i leczył grypę... Andrzej nie mógł być z nami, ale połączyliśmy się z nim na scenie przez telefon. Swoją statuetkę odebrał cały i zdrowy kilka dni później w naszej redakcji. 

"Przebojowy głos" to ostatnia kategoria, w której to Wy przyznaliście statuetkę. I powędrowała do Korteza, który dotarł do nas w ostatniej chwili przez przygody z PKP... Statuetkę odbierał wyraźnie zaskoczony, żeby nie powiedzieć - zszokowany! Cieszymy się, że to właśnie Gruba Ryba Radia Kolor stanie jako pierwsza nagroda na półce artysty. A z pewnością nie będzie ostatnią statuetką!

Na koniec - crème de la crème, czyli nagroda specjalna, przyznawana przez redakcję Radia Kolor - Kobieta Koloru. Możemy Wam zdradzić, że nie ujawniamy nominowanym kto wygrał w danej kategorii. Każdy z nich może się o tym przekonać dopiero w trakcie gali. Serio! ;) Jedynym wyjątkiem jest laureatka nagrody specjalnej - Kobiety Koloru. Panie informujemy wcześniej o tym, że zostały nagrodzone i zapraszamy na galę. "Kobietą Koloru 2016" została Dorota Wellman. Kobieta, która wciąż nas czaruje swoim optymizmem, cieżką pracą, humorem i wielkim sercem. Dorota z wielką radością przyjęła informację o wygranej i potwierdziła swoją obecność. Niestety, plany zawodowe w ostatniej chwili pokrzyżowały jej plany i zamiast w Opera Club - wylądowała w pociągu... ;) Statuetkę wręczyliśmy jej kilka dni później. Postanowiliśmy ją zaskoczyć i otrzymała ją na żywo w trakcie trwania "Dzień Dobry TVN".

Po zakończeniu ceremonii wręczenia Grubych Ryb 2016 nadszedł czas na ubiegłorocznego laureata kategorii "Przebojowy głos". Na scenie wraz z zespołem pojawił się Grzegorz Hyży. Panowie zagrali krótki akustyczny koncert dla naszych gości. I co możemy powiedzieć? Było zawodowo! Zachwytom nie było końca!

2015

Grube Ryby 2015 zostały wręczone 5 lutego 2015 roku w Opera Club.

W kategorii "Przebojowy głos" słuchacze wyróżnili Grzegorza Hyżego. Zwycięzca otrzymał od organizatora oraz partnera kategorii, Radia Kolor, czek w wysokości 22 tys. zł na kampanię reklamową realizowaną na antenie stacji.

Kobietą Koloru została Beata Jałocha, który postanowiliśmy uhonorować za niezwykłą siłę walki i działania na rzecz osób niepełnosprawnych.

Warszawiacy w kategorii "Życie ze smakiem" docenili Alinę Przewłocką, która otrzymała statuetkę za kultowe w Warszawie Rurki z Wiatraka

"W sieci" internauci docenili właściciela najsłynniejszej kawalerki w Polsce -  Łukasza Jakóbiaka za jego internetowy talk-show 20 m2

W kategorii "Największe serce" słuchacze nagrodzili statuetką Grubej Ryby Radia Kolor Cezarego Wyszyńskiego z Fundacji Viva! Organizacja na rzecz Zwierząt. 

Muzyczną gwiazdą wieczoru była Ania Dąbrowska, która zagrała fenomenalny akustyczny koncert dla gości Gali!

netgraf.pl