Wydarzyło się coś ważnego?

Wiosenne sprzątanie z Unicorn – Yes! We clean! [ZAKOŃCZONE]

Nareszcie nadeszła… Wiosna! Świat za oknem stał się bardziej barwny i cała przyroda obudziła się do życia. Jest tylko jeden mały problem… brak czasu na korzystanie z dobrodziejstw natury, bo wiosenne porządki potrafią spędzić sen z powiek.

Z pomocą przychodzi nasz wiosenny konkurs! Odpowiedz na pytanie, dlaczego to do Ciebie ma przyjechać firma Unicorn – Yes! We Clean!, żeby pomóc Ci uporać się z gruntownym wysprzątaniem Twojego mieszkania lub domu. Swoją odpowiedź wyślij na adres konkurs@radiokolor.pl i wyczekuj 10 maja telefonu od Radia Kolor!

Autor najciekawszej odpowiedzi zostanie nagrodzony voucherem o wartości 1800 zł na gruntowne (kompleksowe) sprzątanie mieszkania / domu (do 120 m²) wraz z dwustronnym myciem okien – obszar realizacji usług do 30 km od Warszawy.

Na Wasze zgłoszenia czekamy od 6 do 10 maja 2024 r. Do zwycięzcy konkursu w wybranym (do 31 maja) terminie zawita delegacja Radia Kolor, aby sprawdzić czy firma Unicorn – Yes! We Clean! stanęła na wysokości zadania i Wasz dom lśni! 🙂

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 maja do godziny 10:00.

Sponsorem konkursu jest właściciel firmy Unicorn! Yes we clean! – oferującej usługi sprzątania biur, domów, mieszkań oraz obiektów publicznych w Warszawie i okolicach. W ofercie firmy znajdziesz usługi takie jak mycie okien, pranie wykładzin, mechaniczne czyszczenie posadzek, alpinistyczne mycie okien, czyszczenie hal i magazynów, polimeryzacja posadzek, ozonowanie powierzchni oraz wiele więcej. Bezpłatna wycena oraz propozycja współpracy w ciągu 24 godzin od spotkania z opiekunem klienta, minimum formalności przy zachowaniu wysokiej jakości usług oraz indywidualny harmonogram realizacji usługi.

Udostępnij ten artykuł!

Najnowsze podcasty

Daj nam znać!

Coś ciekawego wydarzyło się w Warszawie lub okolicach? 
Warto nagłośnić ciekawą inicjatywę? Może urzędnicy się nie popisali? 

Poinformuj o tym dziennikarzy Radia Kolor! 
Z przyjemnością zajmiemy się Twoim tematem.
W razie potrzeby – gwarantujemy anonimowość.