Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

25. urodziny Radia Kolor

Dodano: 2018-01-19 10:15:13

Radio Kolor skończyło 25 lat! Nasze urodziny spędziliśmy w wyjątkowym towarzystwie. Naszych słuchaczy i ludzi, którzy tworzyli Kolor na przestrzeni ćwierć wieku!

Punktualnie o 10:00 23 stycznia 1993 roku ze studia przy Królewskiej 27 na 72,3 i 103 FM popłynęły pierwsze oficjalne dźwięki. Był to klasyk Louisa Armstronga - "What a Wonderful World". Tak narodziła się wspólna inicjatywa Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny - Radio Kolor!

Szaleństwo! Tak najkrócej można podsumować dzień naszych 25. urodzin! Zasypaliście nas życzeniami, kwiatami, ciastami i innymi upominkami! W naszej redakcji zameldowali się także nasi najwierniejsi słuchacze. Część z nich wzięła z tej okazji dzień wolny w pracy! Bardzo dziękujemy za falę ciepłych słów, która zalała adres Narbutta 41/43! Jesteście wspaniali!

Ćwierć wieku Radia Kolor świętowaliśmy także z naszymi byłymi pracownikami, którzy podzielili się swoimi barwnymi wspomnienia z czasów ich działalności na 103 FM, a niektórzy spróbowali także swoich sił jako prezenterzy wiadomości, informacji drogowych czy sportu... ;) Zresztą posłuchajcie sami!

Odwiedzili nas:

Beata Sadowska - posłuchaj rozmowy

Agnieszka Gozdyra - posłuchaj rozmowy

Norbert Bieńkowski - posłuchaj rozmowy

Alicja Resich-Modlińska - posłuchaj rozmowy

Jacek Czarnecki - posłuchaj rozmowy

Beata Pawlikowka - posłuchaj rozmowy

Michał Olszański - posłuchaj rozmowy 

Nie mogło także zabraknąć wspomnień współzałożycieli Radia Kolor - Wojciecha Manna (posłuchaj) i Krzystofa Materny (posłuchaj).

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim Wam za wspólne świętowanie! Piękniejszych urodzin nie mogliśmy sobie wyśnić! 

Do usłyszenia na 103 FM!

Podziel się:

netgraf.pl