Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Gra o grę! [ZAKOŃCZONE]

Dodano: 2018-01-21 15:23:31

Słuchaj nas bardzo uważnie, zagraj, zdobywaj punkty i wygraj konsolę Xbox One S!

Atrium Reduta w weekend 27-28.01.2018 r. zamieni się w prawdziwą mekkę graczy! Na wydarzeniu "I Love Gaming" każdy miłośnik gier znajdzie coś dla Ciebie. Pojawią się zarówno strefy dla graczy korzystających z komputerów PC jak i tych zakochanych w konsolach. Oprócz tego strefa, w której będzie można przenieść się do wirtualnej rzeczywistości z pomocą gogli VR, strefa małego gracza i scena główna, na której nie zabrkanie rywalizacji i nagród!  

Z tej okazji zapraszamy Was do gry! Słuchajcie uważnie Radia Kolor od poniedziałku do piątku (22-26.01.2018 r.). Kiedy usłyszycie na antenie specjalny dźwięk, w którym pojawi się instrukcja by wysłać maila, prześlij swoje imię i nazwisko na adres gra@radiokolor.pl. Warto dodać także swój numer telefonu. Codziennie na antenie między 8:00 a 18:00 pojawią się dwa takie dźwięki. Za każdym razem kiedy go usłyszysz - zgłoś się! 

Osoba, która zgłosi najwięcej dźwięków (w przeciągu 5 minut po emisji dźwięku) i zrobi to najszybciej (w przypadku remisu z innymi graczami) wygra konsolę Xbox One S! Poznaj ją lepiej pod tym adresem: kliknij.

Za miejsce drugie czeka na Was podwójne zaproszenie VIP na wydarzenie "I Love Gaming" wraz z karnetem na 5 godzin zabawy w Budda Play oraz gamingowe słuchawki Thrustmaster Y-400X, a za ostatnie miejsce na podium - podwójne zaproszenie VIP na wydarzenie "I Love Gaming" wraz z karnetem na 5 godzin zabawy w Budda Play. Rozwiązanie konkursu na naszej antenie w piątek przed 18:00!

Sponsorem konkursu jest Atrium Reduta. 

Regulamin konkursu

Podziel się:

netgraf.pl