Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Zapraszamy na lutowe Kolory Kobiet!

Dodano: 2018-02-07 10:11:28

Rozpoczynamy kolejny rok z Kolorami Kobiet czyli wyjątkowymi spotkaniami dla Pań w Tetarze Sabat. Najbliższe wydarzenie już 13 lutego 2018r. o godzinie 18:30. Kolory Kobiet to magiczne i pełne niesamowitych osobistości wydarzenie, które od lat gromadzi setki gości i cieszy się niegasnącą popularnością. Zapraszamy na ekskluzywny wieczór łączący znakomite prelekcje, spotkanie towarzyskie i przepyszną degustację.

W lutym, kiedy w Polsce aura nie sprzyja, najlepiej wybrać się w daleką, egzotyczną podróż do ciepłych krajów. Umożliwi to wszystkim Paniom nasz pierwszy gość -  Beata Lewandowska. Z wykształcenia jest geografem, z zawodu wydawcą i menadżerem, z zamiłowania… kobietą w podróży. 15 lat temu zakochała się w Afryce od pierwszego wejrzenia i wciąż tam wraca, jak do domu. Zafascynowana Afryką, postanowiła o niej pisać. Sukces pierwszej książki pt. „Afryka jest kobietą”, opowiadającej o niezwykłych Afrykankach, które poznała podczas swych podróży, zachęcił ją do napisania następnej -  „Zanzibar – wyspa skarbów”. Więcej informacji o Beacie Lewandowskiej na Facebooku.

Kolejnym gościem będzie  Joanna Keszka - autorka najodważniejszej polskiej książki o seksie pt. „Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie”. Prowadzi program  pt. "Szkoła Seksu Joanny Keszka" na kanale Planete+. Ekspertka w dziedzinie kobiecej seksualności, redaktorka naczelna Barbarella.pl - "Najseksowniejszego portalu dla kobiet".

Podwójne zaproszenia na spotkanie zdobyć można jedynie w Radiu Kolor. Słuchajcie nas uważnie!

Kolory Kobiet
Wtorek, 13 lutego 2018 r.

Teatr Sabat, ul. Foksal 16
Start: 18:30

Podziel się:

netgraf.pl