Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 508 999 103

Napisz do nas

Włącz radio

Studio 103

Z miłości do... zakupów! [ZAKOŃCZONE]

Dodano: 2018-02-09 14:12:06

Kochasz swoją drugą połowę? A kochacie wspólne zakupy...? Bawcie się z nami i wygrajcie zakupy we dwoje w centrum Ferio Wawer!

Macie ochotę na szalone zakupy we dwoje z Radiem Kolorem i Ferio Wawer? Nic prostszego, czas odsłonić karty... Przyznajcie się, co kupiliście w tajemnicy przed swoją drugą połową i jak to ukrywaliście. Tylko szczerze! :) Prześlij swoją historię wraz z numerem telefonu do siebie i swojej miłości pod adres konkurs@radiokolor.pl. Na Wasze zgłoszenia czekamy do piątku do godziny 10:00. Autorów najlepszych historii codziennie nagrodzimy torbą pełną niespodzianek i zaprosimy do udziału w zabawie finałowej 17 lutego w Ferio Wawer. Jakie będzie zadanie finałowe? Wiemy, ale nie powiemy... :) Musicie zaufać nam w ciemno! :)

W sobotę 17 lutego widzimy się na zakupach w Ferio Wawer! Tego dnia w godzinach 10:00-14:00 na miejscu spotkacie mobilne studio Radia Kolor i naszych słuchaczy, którzy w parach będą rywalizować o rewelacyjne nagrody! Czekają na Was:

Za 1. miejsce - voucher o wartości 300 złotych na zakupy w Tatuum
Za 2. miejsce - voucher o wartości 200 złotych na zakupy w salonie jubilerskim Valore
Za 3. miejsce - vouchery do salonu fryzjerskiego Hair Styling Team oraz nagrody pocieszenia w postaci zaproszeń na kurs tańca w Egurrola Dance Studio.

Na miejscu pojawią się też konkursy dla klientów centrum, więc warto nas odwiedzić!

Do wspólnej zabawy zaprasza Ferio Wawer
ul. Kazimierza Szpotańskiego 4
www.ferio-wawer.pl

Podziel się:

netgraf.pl