Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

To był kolejny wspaniały wieczór w Teatrze Sabat!

Dodano: 2018-03-21 12:18:56

Po raz kolejny gościliśmy w Teatrze Sabat na organizowanych od ośmiu lat Kolorach Kobiet. Tym razem na scenie dominowali… mężczyźni, z którymi wywiad już tradycyjnie przeprowadziła Alicja Bendkowska.

Tym razem  gośćmi spotkania byli dr Robert Chmielewski z Prime Clinic  - chirurg, specjalista medycyny estetycznej, członek Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego oraz Tomasz Oświeciński – aktor i sportowiec.

Pierwsza z rozmów skupiona była wokół medycyny estetycznej. Dr Chmielewski przekonywał, że stosowanie zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej, jest obecnie bardzo popularne i nie kojarzy się już z dużo bardziej inwazyjnymi operacjami plastycznymi. Nasz gość ostrzegał również przed wykonywaniem zabiegów w gabinetach kosmetycznych. Zachęcał do korzystania z nich wyłącznie w profesjonalnych gabinetach lekarskich.  Wszystkie Panie otrzymały voucher zniżkowy na zabieg w Prime Clinic, o którym więcej mogły dowiedzieć się z rozmowy naszego gościa z prezenterką porannej „Mobilizacji” – Alicją Bendkowską.

Kolejny rozmówca opowiadał w bardzo ciekawy i zabawny sposób o drodze, którą musiał pokonać, aby zostać aktorem. Tomasz Oświeciński opowiedział jak łączy karierę profesjonalnego zawodnika MMA z zawodem aktora. Zdradził, że zdjęcia do kolejnego filmu, ruszą już w maju. W kolejnej produkcji  Oświeciński wcieli się w rolę zawodnika MMA, a zdjęcia będą realizowane w Bieszczadach.

Po raz kolejny odbyła się też loteria wizytówkowa. Panie, którym dopisało szczęście otrzymały wyjątkowe upominki od Prime Clinic i Radia Kolor. 

Kolejne Kolory Kobiet już niebawem! Aby zdobyć zaproszenia słuchaj uważnie Radia Kolor!

Partnerem Kolorów Kobiet był Prime Clinic

...

Podziel się: