Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Dziękujemy za obecność na kolejnych Kolorach Kobiet!

Dodano: 2018-04-25 14:37:15

We wtorek, 24 kwietnia po raz kolejny odbyły się Kolory Kobiet. Znów było intresująco, wesoło i smacznie! Tym razem na scenie zagościły aż trzy wspaniałe kobiety. 

W Teatrze Sabat spotykamy się od ponad ośmiu lat. Kolory Kobiet cieszą się cały czas niesłabnącą popularnością. Ba.. z miesiąca na miesiąc mamy wrażenie, że na wydarzenie zgłasza się coraz więcej pań. Wszystko to między innymi zasługa naszych wyjątkowych gości, z którymi rozmowy są dla pań wyjątkowo ciekawe, inspirujące a wielokrotnie wesołe i poruszające.

Na ostatnim spotkaniu mieliśmy okazję wysłuchać aż trzech rozmów. Naszym pierwszym gościem była Sylwia Sadecka z Warszawy Kobiet. Opowiedziała czym jest projekt, oraz jakie korzyści możemy zyskać dołączając do grona posiadaczy specjalnej karty. Panie obecne na spotkaniu otrzymały w prezencie rabat na zakup usługi, a jedna z nich zdobyła kartę Warszawa Kobiet  w loterii wizytówkowej, która już tradycyjnie odbywa się pod koniec każdego spotkania. Dowiedzieliśmy się skąd zaczerpnięto pomysł na kartę Warszawa Kobiet, na czym polega jej działanie, do kogo jest ona skierowana oraz w jaki sposób można ją nabyć. 

Kolejnym gościem, z którym wywiad przeprowadziła Alicja Bendkowska była popularna aktorka filmowa i teatralna - Marta Żmuda-Trzebiatowska. Gwiazda opowiedziała o początkach kariery oraz o trudnościach z jakimi musiała się zmierzyć, aby zadebiutować na srebrnym ekranie. Trzebiatowska zdradziła, że mimo iż aktorstwo było jej odwiecznym marzeniem rodzice przekonywali ją do zmiany decyzji i wyboru innego kierunku studiów. Marta Żmuda-Trzebiatowska do szkoły teatralnej dostała się jednak za pierwszym podejściem i zrezygnowała z innych uczelni na poczet realizacji swoich marzeń. Dzisiaj nie żałuje swojej decyzji. Aktorka zdradziła, że ma na swoim koncie ponad 20 ról, użyczyła swojego głosu w dubbingu i dotarła do półfinału Tańca z Gwiazdami. 

Ostatnim gościem, była uczestniczka najnowszej edycji programu TVN "Agent Gwiazdy" -Karolina Ferenstein-Kraśko. Alicja pytała Ją jednak przede wszystkim o Jej wielką pasję jaką jest jazda konna. Przybyłe na spotkanie Panie mogły dowiedzieć się, że Karolina Ferenstein-Kraśko wielokrotnie reprezentowała nasz kraj na międzynarodowych zawodach jeździeckich. Alicja zapytała też o to jak udało Jej się połączyć udział w "Agencie" z wydaniem książki i... wychowywaniem trójki dzieci. Po spotkaniu wszystkie Panie miały możliwość zakupienia książki Jej autorstwa. 

Kolejne Kolory Kobiet już niebawem! Słuchajcie uważnie Radia Kolor, aby zdobyć zaproszenia! 

...

Podziel się: