Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Grube Ryby 2018 rozdane!

Dodano: 2018-05-25 22:00:34

Wspaniali goście, dużo wspomnień i... Grube Ryby. To była wyjątkowa, bo jubileuszowa odsłona plebiscytu Radia Kolor.

W tym roku Radio Kolor skończyło 25 lat, ale powody do świętowania są tak naprawdę... dwa! Dokładnie 20 lat temu rozdaliśmy pierwsze Grube Ryby. Za co nagradzamy? Za osobowość, zaangażowanie, pomysłowość i rewolucję, jaką robią w swoich dziedzinach. Nie inaczej było w tym roku.

Podobnie jak w poprzednich latach, uważnie przyglądaliśmy się m.in. temu, co dzieje się na scenie muzycznej, sprawdziliśmy gdzie można dobrze zjeść oraz kto pretenduje do miana króla internetu. Szukaliśmy też największego serca i mężczyzny, który budzi największe emocje, mamy z ikrą i kogoś, kto rządzi w świecie sportu.

Spośród nominowanych to słuchacze Radia Kolor wybrali zwycięzców we wszystkich kategoriach. Przez 3 tygodnie oddali kilkadziesiąt tysięcy głosów i w niektórych przypadkach walka była naprawdę wyrównana. Jednak Gruba Ryba w każdej kategorii mogła być tylko jedna.

Dodatkowo, jak co roku, przyznaliśmy... specjalną statuetkę od redakcji Radia Kolor. Otrzymała ją Kobieta Koloru.

Nie zabrakło oczywiście wielu nawiązań do 25-lecia. - To jest niezwykłe, że żyjemy w tak udanej symbiozie już od 25 lat. Radio Kolor na dobre zakorzeniło się w warszawskim eterze. Nie daliśmy się zreprywatyzować czy zdekomunizować. To pewnie dlatego, że polityków wpuszczamy na antenę tylko wtedy, kiedy naprawdę warto. Czyli bardzo rzadko… - mówił Dyrektor Programowy, Łukasz Suda. 

O innej ważnej dacie przypomniała za to Prezes Radia Kolor, Alina Strześniewska. - W tym roku obchodzimy 100-lecie uzyskania przez kobiety praw wyborczych. Korzystajmy z tych praw - mówiła. 

Dalej? Dalej to już wręczanie tego, na co wszyscy czekali, czyli Grubych Ryb 2018!

LISTA ZWYCIĘZCÓW

Przebojowy głos: to artyści, którzy w ciągu ostatniego roku trzęśli anteną Radia Kolor. Barwne głosy, osobowości, które wnoszą do show-biznesu coś więcej niż tylko uśmiechnięte zdjęcie na ściance. Nominowani:

Ania Dąbrowska
Baranovski
Kuba Badach
LAST BLUSH - GRUBA RYBA 2018
Natalia Kukulska

W sieci: wśród nominowanych ludzie i organizacje, które przyciagają. Bawią, edukują, mobilizują do działania - słowem są miłą przeciwwagą dla bezkresu internetowej przeciętności. Nominowani:

Dzielnica Wisła
Kasia Nosowska
Święte Krowy Warszawskie
WARSAW BY DRONE - GRUBA RYBA 2018
Warszawski Alarm smogowy

Największe serce: to ludzie, którzy w pierwszej kolejności, najpierw pomyślą o innych, nie o sobie. Ludzie, dla których niesienie pomocy to prawdziwa pasja i sens życia. Nominowani:

Koty z Grochowa
Ludzie przeciw myśliwym
MARCIN "RÓŻAL" RÓŻALSKI - GRUBA RYBA 2018
Podzielmy się
Stowarzyszenie "mali bracia Ubogich"

Życie ze smakiem: dzięki nim Warszawa nie ma kompleksów na kulinarnej mapie świata! Odważne pomysły, wyszukane smaki i niepowtarzalny klimat to ich specjalność. Nominowani:

Foodmageddon
Jarmarki Rzemiosłem Zdobione
Kuchnia Konfliktu
RESTAURANT WEEK - GRUBA RYBA 2018
Warsaw Foodie

Gruba Ryba sportu: wśród nominowanych znajdziemy ludzi, którzy codziennie wyznaczają nowe granice. Ludzie, dla których sport jest jak tlen, a każdy kolejny oddech powoduje, że potrzebują jeszcze więcej! Nominowani:

ARKADIUSZ SKRZYPIŃSKI - GRUBA RYBA 2018
Joanna Pajkowska
Miłosz Sowiński
Natalia Partyka
Patrycja Bereznowska

Mama z ikrą: bo każda mama to prwadziwa bohaterka! My postanowiliśmy dodatkowo wyróżnić te, które inspirują inne. To prawdziwe ambasadorki szczęśliwego macierzyństwa! Nominowani:

Farmaceuta Radzi
FIT MATKA WARIATKA - GRUBE RYBY 2018
SuperStyler
Hafija
Szczęśliva

Mężczyzna Koloru: to mężczyźni, obok których nie da przejść się obojętnie. Pełni charyzmy, stylowi i mający coś do powiedzenia. Słowem - testosteron najwyższej próby! Nominowani:

Maciej Stuhr
Marcin Dorociński
Marcin Prokop
ROBERT BIEDROŃ - GRUBA RYBA 2018
Tomasz Kot

To nie koniec! Jak zawsze redakcja wskazała też Kobietę Koloru. W tym roku statuetka trafiła do AGNIESZKI HOLLAND, która podziękowała... ze Szkocji! Właśnie tam kręci kolejny film, dlatego nie mogła być z nami. - Kobieta Koloru - to jest coś czym zawsze pragnęłam być. I cieszę się, że dostałem tę nagrodę, a nie Grubą Rybę, bo tym nigdy nie chciałam być - mówiła Agnieszka Holland. 

Gościem specjalnym wieczoru była Reni Jusis, która zaśpiewała swoją nową piosenkę "Tyyyle Miłości". Nie zabrakło też starych przebojów!

...

Podziel się:

netgraf.pl