Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

To była wspaniała niedziela! XXI PIknik Radia Kolor za nami!

Dodano: 2018-05-29 13:29:35

Jak co roku zaprosilismy całe rodziny do Parku Kultury w Powsinie! W niedzielę, 10 czerwca 2018 roku odbył się  XXI Wielki Rodzinny Piknik Radia Kolor! To był upalny  i pełen wspaniałych atrakcji dzień!

I w tym roku nie zabrakło stałych punktów programu takich jak Miasteczko Legii Warszawa, w którym czekała na Was moc sportowych wrażeń i konkurencji! 

Wszyscy obecni na pikniku  mogli również zagrać w padla, czyli drugą co do popularności (po piłce nożnej) dyscyplinę sportową Hiszpanii, zawierającą w sobie elementy tenisa i squasha. Obydwie strefy cieszyły się ogromną popularnością dzieci ale też dorosłych, którzy niedaleko od strefy padla mogli sprawdzić swoje siły w CrossFicie

Mobilne studio Radia Kolor

Na tegorocznej scenie piknikowej zagościł między innymi Warszawski Klub Komediowy, który zaprezentował „Wideotekę” - improwizowany program muzyczno-kabaretowy, który sprawił widzom wiele przyjemności, a momentami rozbawiał do łez.  

Marcin Kowalczyk - 14-krotny rekordzista świata w układaniu kostki Rubika z zamkniętymi oczami również zaprezentował swoje umiejętności. Przeniósł nas w świat matematyki i iluzji. Natomiast uczniowie Akademii Młodych Talentów zaprezentowali kilka utworów śpiewanych w oktecie.  

Na dzieci czekaly dmuchańce, konkursy i gry z nagrodami oraz wiele innych atrakcji od sponsorów Pikniku!Przedszkole, Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące ARGONAUT zapewniła nam między innymi: malowanie buziek, puszczanie baniek mydlanych, pokazy szermierki, naukę tańca, kącik kulinarny, porady psychologa, zabawy sportowe, m.in. tor przeszkód, ringo, rzut piłki do bramki, hula-hop, rzut do celu, gry i zabawy w języku angielskim, doświadczenia, zajęcia plastyczne, m.in. origami, przyprawowa mapa Świata, portrety rodzinne, stempelkowe obrazki,  czy łowienie rybek.

Dealer Volkswagen Rowiński-Wajdemajer postarał się o atrakcje dla całych rodzin! Dealer dał nam okazję  sprawdzić kto na czas zapakuje najwięcej piłek plażowych do bagażnika Volkswagena! Zwycięzcy tego wyjątkowego konkursu wygrali weekend z Volkswagenem T-Rock! Dzieci  mogły udekorować samochód według własnego pomysłu, stworzyć autorskie, niepowtarzalne latawce, czy zaszaleć na dmuchanej zjeżdżalni.

Konkurs Volkswagen Rowiński-Wajdemajer 

A jak bawiliśmy się w zeszłym roku? Zobacz tutaj!

...

Podziel się:

netgraf.pl