Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Wakacyjny Tramwaj Radia Kolor

Dodano: 2018-06-20 10:25:10

Wakacyjny Tramwaj Radia Kolor znów jeździł po warszawskich torach! Dziękujemy wszystkim wspaniałym pasażerom za podróż pełną niespodzianek! 

Wakacje ponownie zaczęliśmy na szynach! W pierwszym ich tygodniu (25.06-29.06.2018 r.) zaprosiliśmy Was na pokład Wakacyjnego Tramwaju Radia Kolor!

Warszawski Tramwaj Promocyjny po raz kolejny zamienił się w mobilne studio Radia Kolor. W środku czekali na Was  Ala i Duno oraz mnóstwo prezentów. Żaden pasażer nie opuścił naszego tramwaju z pustymi rękoma! Kwiaty, czekoladki i oranżady oraz napoje energetyczne Komodo Energy Drink czekały na Was codziennie między 10:00 a 14:00.

Tym razem kursowaliśmy na trasie:

PLAC NARUTOWICZA - Grójecka - Plac Zawiszy - Aleje Jerozolimskie - Most Poniatowskiego - Rondo Waszyngtona - al. Waszyngtona - WIATRACZNA

Przez cały tydzień, nasz wyjątkowy wagon przewiózł tysiące uśmiechniętych pasażerów, dla których była to znacznie przyjemniejsza niż zwykle podróż. 

Przejazd z nami jak zwykle był bezpłatny, a wagon wypełniony był muzyką Radia Kolor, której słuchaliście z uśmiechem na twarzy oraz przepięknymi słonecznikami od Poczty Kwiatowej! 

Na pokładzie odbyło się też wiele konkursów, w których do zdobycia były torby z nagrodami od Radia Kolor. W środku można było  znaleźć oranżady i napoje energetyczne Komodo Energy Drink, przepyszne pralinki, żelki oraz czekoladki Mieszko oraz filmy na DVD i kosmetyki.

ZOBACZ: Tak bawiliśmy się rok temu w naszym tramwaju

...

Podziel się:

netgraf.pl