Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Beata Pawlikowska w Radiu Kolor

Dodano: 2018-08-19 18:52:46

Blondynka w podróży - nowa audycja Beaty Pawlikowskiej w każdą niedzielę od 10:00 w Radiu Kolor.

Jesienna ramówka Radia Kolor 103 FM to kolejny wielki powrót. Niedzielne przedpołudnia będzie Wam umilać najsłynniejsza polska dziennikarka-podróżniczka (i blondynka) – Beata Pawlikowska.

 „Blondynka w podróży” zadebiutowała na 103 FM w niedzielę 2 września o 10:00. W ciągu 2 godzin Beata zaprasza na niepowtarzalną podróż w świat muzyki, światowej kultury, wartościowego dialogu i pięknych emocji. Nie będzie to jednak typowa audycja, z której słynie dziennikarka. Ważnym elementem programu będzie muzyka, za której dobór będzie współodpowiedzialna jego autorka.

- Zapraszam na mój nowy program! Będę opowiadać o podróżach, przygodach i najbardziej fascynujących zakątkach świata, do jakich dotarłam. O niezwykłych książkach i filmach, jakie przeczytałam i obejrzałam. O zdrowym jedzeniu i stylu życia. I o tym jak znalazłam w życiu szczęście i równowagę. Będą siłownie umysłowe z nagrodami, moje ulubione piosenki i dużo pozytywnej energii. Zapraszam w każdą niedzielę od 10 rano do Radia Kolor na 103 FM oraz na radiokolor.pl. Do usłyszenia - zachęca Beata Pawlikowska.

Beata Pawlikowska wróciła do Koloru po 23 latach. Z naszą stacją była związana w jej początkowym okresie – w latach 1993-1995.

„Blondynka w podróży” to niejedyna nowość, jaką przygotowaliśmy dla Was na jesień. Szczegóły tutaj: kliknij.

Do usłyszenia na 103 FM!

Partnerem programu są Targi BeFree

Podziel się:

netgraf.pl