Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Jesień w Radiu Kolor

Dodano: 2018-08-28 13:59:41

Jesienny sezon przywitamy w Kolorze wraz z nowymi głosami i programami! Zobaczcie, jak dla Was zagramy od 1. września 2018 r.

Jak już informowaliśmy, w niedzielę 2 września na 103 FM zadebiutuje „Blondynka w podróży” – autorska audycja Beaty Pawlikowskiej, o której więcej przeczytacie tutaj.

To nie koniec zmian w naszym weekendowym programie. Od 1. września „Weekend z Kolorem” zostanie wydłużony do godziny 15:00. „Pełna kultura” będzie pojawiać się w soboty i niedziele między 15:00 a 18:00.

Od poniedziałku do piątku obudzi Was niezawodny duet Alicja Bendkowska i Tomasz Dunowski. W porannej „Mobilizacji” po 7:15 zadebiutuje nowy konkurs „Dochodzenie”, w którym będziecie mogli zmierzyć się z kolejną ciekawą zagadką, podobnie jak w popularnej „Zemście księgowej” po 8:40. Oprócz tego – energetyczne Barwne granie, najważniejsze informacje co pół godziny i codzienny gość w programie „Sprawy Warszawy” po 9:30.

Wysyp nowości czeka na słuchaczy Justyny Sokołowskiej i „Zbawienia w pracy” między 10:00 a 14:00. W poniedziałki o 12:15 „Z gruszki i z pietruszki”, czyli nowy poradnik, w którym psychodietetyk Katarzyna Błażejewska-Stuhr podzieli się swoimi sposobami na zdrowe i ciekawe posiłki dla całej rodziny. We wtorki o tej porze do usłyszenia „Co w prawie piszczy”, czyli cenne porady radcy prawnego – Katarzyny Grzywackiej. W środy o 12:15 czeka na Was blogerka Agnieszka Kałuża ze swoim cyklem „Aga pomaga”.
W czwartki – „BiznesKlasa”, w której mentorka i ekspertka od strategii biznesu Marlena Skiba zaprezentuje wskazówki i inspiracje w świecie biznesu. W piątki o 12:15 Bartek Boratyn i jego porady dla wszystkich fanów słodkości w programie „Niezłe ciacho”.

Po 14:00 stery przejmie Konrad Czubaj, który zaprosi na odświeżony „Kolor w wielkim mieście”. W poniedziałki i piątki dołączą do niego o 14:15 Aneta i Jan Kuroniowie, którzy w „Pomocy kuchennej” przedstawią ciekawostki ze świata kuchni, pokłócą się o techniki przygotowywania dań czy zdradzą ciekawostki dotyczące poszczególnych produktów.

We wtorki i czwartki po 15:00 nowy konkurs „Jak oni gadają?!”, w którym słuchacze będą mieli okazję odświeżyć swoją wiedzę z zakresu gwary warszawskiej. Natomiast w poniedziałki, środy i piątki swoje zagadki będzie prezentowała w tym czasie przebojowa warszawska przewodniczka – Hanna Dzielińska, znana szerzej jako Hanka Warszawianka, która zaprosi na „Zgadywanki Hanki”.

Wieczorem w Kolorze jak zwykle stawiamy na relaks. Między 18:00 a 21:00 Paweł Worobiej zaprasza na „Wieczór z Kolorem”, w którym króluje specjalnie wyselekcjonowane Barwne granie – idealne tło do odpoczynku po wyczerpującym dniu. W programie nie zabraknie kulturalnego przewodnika po Warszawie – „Warszawy po godzinach” o 19:00 i 20:00 i „Płyty wieczoru”.

Z wakacji wraca także Marcin Sobesto. Jego autorski muzyczny program „Biuro piosenek znalezionych” w każdy czwartek między 21:00 a 23:00.

Do usłyszenia na 103 FM!

Podziel się:

netgraf.pl