Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Wrześniowe Kolory Kobiet za nami!

Dodano: 2018-09-26 00:00:00

To był kolejny wspaniały i ciekawy wieczór w Teatrze Sabat. Wrześniowe Kolory Kobiet za nami. 

Na Kolorach Kobiet przez lata gościliśmy już setki kobiet, które  zawsze bardzo chętnie biorą w nich udział. Wyjątkowe miejsce, lampka wina z przyjaciółkami, smaczny poczęstunek i wieczór pełen emocji oraz kobiecych rozmów. Kolory Kobiet to nie tylko intymne rozmowy, to także kameralne recitale, pokazy mody, wizażu i rozmowy o zdrowiu. W ciągu ośmiu lat usłyszałyście naprawdę wiele fantastycznych, pięknych historii.

Tak było i tym razem...

Na wrześniowych  Kolorach Kobiet rozmawialiśmy o tym jak ważna jest pielęgnacja skóry wymagającej indywidualnych rozwiązań. Jakich kosmetyków użyć do pielęgnacji skóry suchej, skłonnej do alergii oraz skóry zniszczonej i podrażnionej. O kosmetykach z serii 24H Solution hypoallergen opowiedziała specjalistka z firmy Hildegard Braukmann - Katarzyna Błaszczyk.

Gościem specjalnym była Beata Pawlikowska. Podróżniczka, pisarka, dziennikarka, autorka wielu bestsellerów, a od niedawna nasza redakcyjna koleżanka.  Z wielką pasją odpowiadała na pytania Alicji Bendkowskiej, które dotyczyły przede wszystkim jej zdrowego trybu życia, podróży czy weganizmu. 

Spotkanie już tradycyjnie zakończyła loteria wizytówkowa, w której nasze słuchaczki wygrały zestawy prezentowe od Radia Kolor, książki autorstwa Beaty Pawlikowskiej oraz kosmetyki od Hildegard Braukmann Kosmetik. 

Dziękujemy, że byłyście z nami i do zobaczenia! Kolejne Kolory Kobiet niebawem! 

Podziel się: