Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

To był kolejny inspirujący wieczór. Październikowe Kolory Kobiet za nami!

Dodano: 2018-10-15 16:38:49

Wtorkowy wieczór upłynął pod znakiem ciekawych i inspirujących rozmów oraz dobrej, kobiecej energii. Październikowe Kolory Kobiet w Teatrze Sabat po raz kolejny tłumnie  przyciągnęły słuchaczki Radia Kolor. 

Na Kolorach Kobiet przez lata gościliśmy już tysiące kobiet, które  zawsze bardzo chętnie biorą w nich udział. Wyjątkowe miejsce, lampka wina z przyjaciółkami, smaczny poczęstunek i wieczór pełen emocji oraz kobiecych rozmów. 

Z kim tym razem rozmawiała Alicja Bendkowska?

Pierwszym gościem październikowych Kolorów Kobiet była Monika Lichota założycielka i właścicielka marki Akademia Kobiet, będącej przestrzenią do budowania społeczności kobiet, które chcą się wzajemnie wspierać. Opowiedziała o tym, jakie cele stawia przed sobą Akademia Kobiet oraz jak powstał projekt. 

Gościem specjalnym była  Katarzyna Bosacka – jedna z najbardziej znanych autorek publikacji na temat zdrowia, zdrowego odżywiania i urody. Pisarka, dziennikarka i prowadząca program „Wiem co jem, wiem co kupuję” w TVN Style oraz laureatka Grubej Ryby 2017 w kategorii "Kobieta Koloru". Rozmowa dotyczyła przede wszystkim motywacji do zdrowego odżywiania. Katarzyna Bosacka opowiedziała też o tym, co skłoniło ją do takiego stylu życia oraz o tym jak przekuwa teorię w praktykę. 

Na koniec spotkania tradycyjnie odbyła się loteria wizytówkowa, na której do wygrania były prezenty od Radia Kolor oraz Akademii Kobiet.

Kolejne spotkanie już w listopadzie! Słuchajcie nas uważnie. 

Podziel się: