Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

W Teatrze Sabat zrobiło się... świątecznie!

Dodano: 2018-11-14 15:58:36

Kolory Kobiet to niezwykłe, klimatyczne i niepowtarzalne wieczory, które od wielu lat organizujemy w Teatrze Sabat przy ul. Foksal 16. Na wczorajszym spotkaniu również nie zabrakło ciekawych gości i interesujących tematów.

Przez lata w Kolorach Kobiet wzięło udział tysiące pań, które wysłuchały wyjątkowych rozmów z setkami zaproszonych gości. Byli to między innymi Jerzy Stuhr, Katarzyna Bosacka, Beata Pawlikowska, Katarzyna Grochola, Katarzyna Miller, Jan Englert, Dorota Wellman, Anna Jurksztowicz, Emilian Kamiński czy Marta Żmuda – Trzebiatowska.

Kto tym razem opowiedział nam swoją historię?

Na listopadowych Kolorach Kobiet  gościliśmy Magdalenę Słodyczkę – Dyrektor Artystyczną Silverado - rodzinnej firmy, która od 25 lat zajmuje się produkcją szklanych ozdób choinkowych, a w  swojej wzorcowni posiada około 10 000 wzorów wyeksponowanych w kolekcjach. Nasz gość opowiedział o technologii produkcji bombek, tradycji z nią związanej. Pani Magdalena Słodyczka pokazała  jak ozdobić je w najciekawszy i najpiękniejszy sposób. Pokazała też przepiękne bombki wykonane w pracowni Silverado. 

Gościem specjalnym była Grażyna Wolszczak - aktorka filmowa, teatralna i telewizyjna. Alicja Bendkowska zapytała ją między innymi o najnowsze premiery z jej udziałem. Zaproszone Panie dowiedziały się też co skłoniło ją do bycia aktorką oraz o tym jak odnajduje się w swoim zawodzie. 

Pod koniec spotkania tradycyjnie odbyła się loteria wizytówkowa, w której można było wylosowac zestawy prezentowe od Radia Kolor. Kolejne Kolory Kobiet już w grudniu. Słuchajcie uważnie Radia Kolor!  

Podziel się: