Włącz radio

Słuchaj nas na 103 FM

Zadzwoń do studia: 222 562 562

Napisz do nas

Włącz radio

Kolorszop

Pierwsze w tym roku Kolory Kobiet za nami!

Dodano: 2019-02-19 00:00:00

Spotkanie w Teatrze Sabat kolejny raz umiliło wieczór wszystkim przybyłym Paniom. 

Na Kolorach Kobiet spotykamy się od wielu lat. To wieczory pełne wspaniałych, ciepłych rozmów z inspirującymi gośćmi. Wśród nich znaleźli się między innym: Grażyna Wolszczak, Jerzy Stuhr, Katarzyna Bosacka, Beata Pawlikowska, Katarzyna Grochola, Jan Englert, Dorota Wellman, Anna Jurksztowicz, Emilian Kamiński czy Marta Żmuda – Trzebiatowska.

Kto tym razem zaszczycił nas swoją obecnością?

Pierwszym gościem była Katarzyna Miller. Polska psycholożka, psychoterapeutka, felietonistka oraz nauczycielka akademicka. W rozmowie z Alicją Bendkowską opowiedziała jak kochać mądrze siebie i partnera, jak znaleźć prawdziwe uczucie oraz jak wskrzesić ogień w związku. Alicja zapytała też o najnowszą książkę "Daj się pokochać dziewczyno". Katarzyna Miller w niezwykły, ciekawy i wielokrotnie zabawny sposób inspirowała zebrane Panie do miłości i zrozumienia.

Kolejnym gościem była Karolina Pilarczyk: Mistrzyni Europy 2016 oraz 2017 w driftingu, sporcie, który z roku na rok staje cię co raz bardziej popularny. Przykład osoby, która dla realizowania swojej pasji porzuciła obiecującą karierę w dużej korporacji. Jako menadżer działu IT zamieniła biurko na fotel kierowcy samochodu, który sama zbudowała właściwie od podstaw. Dziś jest cenioną w Europie i na świecie zawodniczką, pierwszą w Polsce kobietą z profesjonalną licencją driftingową i jedną z 4 kobiet w Europie rywalizującą na najwyższym profesjonalnym poziomie z mężczyznami startując w europejskich zawodach driftingowych. Karolina opowiedziała o niezwykłej drodze, jaką przebyła, żeby spełniać się w swoim wyjątkowym zawodzie. Alicja Bendkowska zapytała też o to jak udaje jej się być mistrzynią w tym - jak się wydaje - męskim sporcie. 

Kolejne Kolory Kobiet już w marcu. Słuchajcie nas uważnie!

Podziel się: